اشکذر خبر

فرماندار شهرستان اشکذر:

حفظ سلامت و جان مردم خط قرمز ما است

شناسه خبر : 105589 | تاریخ انتشار : : ۰۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۸:۵۰ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در عیادت از جوان عزیز صدمه دیده در کاروان شادی گفت: در تمام برنامه ها حفظ سلامت و جان مردم خط قرمز ما است. 

به گزارش اشکذر خبر؛ روز نیمه شعبان و هم زمان با برگزاری کاروان شادی از سوی هیات هیات فاطمیه شهرستان اشکذر که سابقه چند ده ساله دارد؛ متاسفانه شاهد مصدومیت یکی از نوجوان اشکذر بودیم.

اگر چه نمی توان از زحمات این هیات در مناسبت های مختلف چشم پوشی کرد و گرچه اعضای هیات فاطمیه اشکذر بویژه جوانان این هیات مذهبی در طول برگزاری کاروان شادی نیمه شعبان زحمت می کشند؛ اما این حادثه هم کام خانواده این نوجوان را تلخ کرد و هم خستگی را در تن و جان اعضای محترم این هیات بجا گذاشت. چه اینکه کابران فضای مجازی در  طول این مدت بیکار ننشته و نظرات و تحلیل های خود را روانه بازار داغضای مجازی کردند.

در کنار نظرات ضد و نقیض کاربران و شهروندان اشکذر مهمترین موضع گیری از سمت روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر بود که به عنوان مقام اجرائی در این شهرستان در کنار جلسات کاری خود در اولین روز سال نو سلسله دیدارهای عیدانه خود را آغاز کرد و اولین دیدار عیدانه با خانواده شهید قاسم حاتمی در شهر مجومرد انجام و دیدار دوم عیادت از نوجوان صدمه دیده در جریان این کاروان شادی و دلجویی از خانواده محترم او قرار داد.

ردائی در این عیادت که تعدادی از نوجوانان فعال فرهنگی او را همراهی کردند؛ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال نو و قدردانی از هیئات مذهبی در برپایی پرشور اعیاد شعبانیه و ضمن شنیدن صحبت های خانواده این نوجوان و تایید صحبت‌های خانواده او بر این امر تاکید کرد: شورای تامین شهرستان اشکذر پیش بینی این وقایع را می کرد و تصویب کرده بود که به هیچ وجه نباید در تجمع کاروان شادی اسب آورده شود.

فرماندار اشکذر ضمن گله مندی از عدم اجرا شدن این مصوبه گفت: برای سال های آینده و مراسمات مشابه با این امور خطرساز برای جان مردم به شدت برخورد قانونی خواهد شد و حفظ سلامت و جان مردم خط قرمز ما است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nfwJV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *