اشکذر خبر


تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از هیات فاطمیه اشکذر

شناسه خبر : 104101 | تاریخ انتشار : : ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۱۶ | ارسال توسط :

در پی برگزاری مراسم ولادت حضرت زهرا (س) و روز پاسداشت مقام زن از سوی هیات فاطمیه اشکذر و تجلیل از مادران شهدا از سوی این هیات؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر طی پیامی از هیات فاطمیه اشکذر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی برگزاری مراسم ولادت حضرت زهرا (س) و روز پاسداشت مقام زن از سوی هیات فاطمیه اشکذر و تجلیل از مادران شهدا از سوی این هیات؛ حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر طی پیامی از هیات فاطمیه اشکذر تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام تقدیر و تشکر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارزش کار پدران و مادران شهدا و شجاعت و فداکاری آنان کمتر از جوانان شهیدشان نیست. امام خامنه ای (مد ظله العالی)

مسئول و اعضای محترم هیأت فاطمیه اشکذر

درود و سلام خدا بر ارواح پاک همه شهیدان و ایثارگران والامقام و پاک سیرت که در راه پاسداشت دین و میهن، با از خودگذشتگی و نثار جان، مایه عزت و سربلندی نظام اسلامی و سعادت و بلندآوازگی ملت بزرگ ایران شدند.

سلام و درود خدا بر مادران شهیدان و همه بانوان گرانقدری که با ایمان راسخ و تحمل همه دشواری‌ها، همراهان همیشگی اسوه‌های جهاد و مقاومت بودند و امروز نیز الگوهای بی‌بدیل و مروجان حقیقی مکتب ایثار و شهادت هستند.

به یقین در سایه چنین جایگاهی، مادران معظم شهدا از منزلت والایی برخوردارند و پروردگار متعال آنان را که در ایمان و ایثار، الگوی همه بانوان ملت شریف ایران هستند، در زمره جرعه‌نوشان کوثر نبی، منعمان سفره صبر زینبی و از همنشینان صلحا و شهدا قرار خواهد داد.

خبر مسرت بخش اقدام ابتکاری و مردمی تجلیل از مادران بزرگوار شهدا در سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره)، روز زن و تجلیل از مقام شامخ مادر از سوی هیأت فاطمیه اشکذر موجب خرسندی اینجانب گردید.

هر چند به‌دلیل حضور در مأموریت توفیق حضور در این مراسم معنوی برای بنده به عنوان خادم کوچک خانواده معظم شهدا مهیا نگردید؛ ولی بر خود لازم دانستم از برگزار کنندگان این مراسم معنوی و فرهنگساز قدردانی و تشکر نموده؛ از پروردگار متعال سلامت و عزت همه مادران و همسران شهدا و همه بانوان ایثارگر ایران اسلامی را در ادامه راه نورانی شهیدان و گسترش ارزش‌های اسلامی، مسئلت نمایم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/G0x02

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *