اشکذر خبر

دعوت به همکاری

پایگاه خبری – تحلیلی «اشکذر خبر»، برای گسترش فعالیت های خود از علاقمندان به کارهای خبری، رسانه ای و مقاله ای دعوت به همکاری می نماید.

  •  زمینه کاری : زمینه کاری پایگاه خبری اشکذر خبر تهیه  و انتشار اخبار مربوط به شهرستان اشکذر و استان یزد، رصد سایتهای خبری  و روابط عمومی ادارات ، رصد نشریات مختلف اعم از روزنامه های اشکذر و شهرستان ، مجلات و…، یادداشت نویسی و ارائه مطالب جالب و خواندنی در تمام زمینه ها است.
  • موضوع همکاری: تهیه خبر و گزارش و مطالب تحلیلی مرتبط و سایر موارد مفید برای مخاطبان است.اخبار و گزارشات و مطالب باید توسط خود همکاران تهیه شده باشد،  لطفا به این نمونه ها توجه کنید :

نمونه مطلب حقوقی: آشنایی با قوانین مربوط به مهریه

  • نوع همکاری: در صورتی که مطالب ارسالی مناسب تشخیص داده و برای استفاده در سایت اشکذر خبر برگزیده شوند به عنوان حق التحریر بسته به نوع و حجم مطالب مبلغی با توافق مولف پرداخت خواهد شد، با این حال توجه داشته باشید که حق التحریر بر مبنای کار پاره وقت پرداخت می شود.
  • حقوق معنوی مولف: سایت اشکذر خبر همواره خود را به رعایت حقوق معنوی مولفان پایبند می داند، و در همه مراحل انتشار و استفاده از مطالب ارسال شده نام مولف ذکر خواهد شد.
  • کیفیت مطالب ارسالی: مطالب ارسال شده بسته به محتوا باید از استانداردهای لازم برای یک مطلب خبری یا علمی برخوردار باشند و در صورت استفاده از منابع و ارجاعات به روشنی منابع و مآخذ مورد استفاده ذکر شود، در صورتی که در مطالب ارسال شده به حقوق مادی یا معنوی سایرین تعدی شود مسوولیت ناشی از آن مستقیما متوجه ارسال کننده مطلب خواهد بود.
  • نحوه آغاز همکاری: برای شروع به همکاری باید اطلاعات و سوابق کاری مرتبط خود را برای ما ارسال کنید، برای این کار از فرم پایین همین صفحه استفاده کنید، فقط به درخواست هایی که از این طریق واصل شوند رسیدگی خواهد شد، لطفا از هیچ وسیله ی دیگری برای تماس و پیگیری درخواستتان استفاده نکنید. در صورت لزوم از طریق نشانی ایمیلی که در فرم اعلام می کنید با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرم درخواست همکاری با پایگاه خبری اشکذر خبر

[contact-form-7 404 "Not Found"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *