اشکذر خبر


شهید حسن تهرانی مقدم یکی از افتخارات تاریخ اسلام و کشور ایران است

شناسه خبر : 102570 | تاریخ انتشار : : 24 آبان 1400 - 22:42 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش ضمن گرامی داشت دهمین سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم از پایه گذاران برنامه موشکی سپاه پاسداران گفت: شهید حسن تهرانی مقدم یکی از افتخارات تاریخ اسلام و کشور ایران است.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد روستای زربند اقامه شد؛ با توجه به تکرار تصادفات منجر به فوت در یزد _ خضرآباد به کزآب گفت: این جاده که به خاطر همین حوادث ناگوار به جاده مرگ معروف شده و هر هفته شاهد بروز تصادفات خونین و داغدار شدن خانواده هایی هستیم؛ از استاندار یزد و مسئولان شهرستان اشکذر می خواهیم تا نسبت به تعریض زیر سازی و آسفات این جاده حادثه خیز اقدامات لازم مبذول فرمایند.

غالبی همچنین تاکید کرد: مسئولان و دستگاه های مرتبط این جاده را مجهز به دوربین های ثبت تخلفات نمایند تا دیگر شاهد کشته شدن هم وطنانمان نباشیم.

وی در ادامه خطبه های نماز جمعه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید احمدی زربند و شهید مدافع سلامت شهیده زهرا محمدی که از یک خانواده می باشند؛ از خانواده این شهدای گرانقدر تجلیل نمود و گفت: شهید و شهادت در راه خدا افتخاری است که نصیب این خانواده معزز شده است و ما همه باید قدردان خانواده های معظم شهدا باشیم.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه ضمن گرامی داشت دهمین سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم از پایه گذاران برنامه موشکی سپاه پاسداران گفت: شهید حسن تهرانی مقدم یکی از افتخارات تاریخ اسلام و کشور ایران است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vPyb5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *