اشکذر خبر

امام جمعه خضرآباد:

مسئولین امر عملیات آب رسانی به روستاهای خضرآباد به سرانجام برسانند

شناسه خبر : 106885 | تاریخ انتشار : : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹ | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد در خطبه های نماز جمعه با اشاره به طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای این بخش از شهرستان اشکذر از مسئولین استان و شهرستان خواست تا نسبت به تکمیل این طرح که چندین سال است عملیات اجرایی آن شروع شده است؛ به سر انجام برسانند.

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد در مسجد امام زاده سید کافی (ع) روستای کافی آباد به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه شد.

غالبی در خطبه اول نماز جمعه باسفارش نماز گزاران جمعه به رعایت تقوی الهی به اهمیت تلاوت قرآن وعمل به دستورات قرآن در زندگی روزمره پرداخت.

خطیب جمعه بخش خضرآباد گفت مردم از گرانی های متوالی و عدم ثبات قیمت ها در بازار به شدت گله دارند که حمایت از دهک های پایین درآمدی در شرایط فعلی ضرورت زیادی دارد و دولت و دستگاه قضایی باید با محتکران و گرانفروشان برخورد شدید وباز دارنده انجام دهند تا برای همه مفسدان اقتصادی درس عبرت شود.

وی در خصوص طرح نیمه تمام تعریض زیر سازی وآسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب گفت با تماس تلفنی با جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی وی از تامین اعتبار کامل برای این جاده خبر داده است واکنون می طلبد تا مسئولین اداره راه شهرستان اشکذر اقدامات‌ عملی در خصوص تکمیل این جاده پرخطر انجام دهند تا دیگر شاهد کشته شدن هم وطنانمان نباشیم.

امام جمعه بخش خضرآباد به طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد هم اشاره کرد و از مسئولین استان و شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل این طرح که چندین سال است عملیات اجرایی آن شروع شده است به سر انجام برسانند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/l1wAb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *