اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
به مناسبت فرارسیدن روز پدر انجام شد

تجلیل فرماندار اشکذر از مددکاران اداره بهزیستی

شناسه خبر : 97058 | تاریخ انتشار : : 07 اسفند 1399 - 6:42 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در آستانه سالروز میلاد مولود کعبه حضرت امیرالمومنین علی (ع) با همراهی مدیرکل بهزیستی استان یزد طی حضور در جمع مددکاران اداره بهزیستی این شهرستان و مراکز جامع توانبخشی امید و کوثر از تلاش‌ها و خدمات مددکاران اجتماعی اشکذر تجلیل کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در آستانه سالروز میلاد مولود کعبه حضرت امیرالمومنین علی (ع) با حضور در جمع مددکاران اداره بهزیستی شهرستان اشکذر از تلاش‌ها و خدمات این قشر زحمتکش تجلیل بعمل آورد.

هادی‌نسب در این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت بزرگ‌ مددکار جهان حضرت علی (ع) و فرارسیدن روز مرد؛ با بیان اینکه زحمات مددکاران اجتماعی دارای اجر اخروی فراوانی است؛ افزود: خدمات خداپسندانه مجموعه بهزیستی و مددکاران اجتماعی در بررسی و رفع مشکلات قشر نیازمند، آسیب‌پذیر و در معرض آسیب جامعه بویژه معلولان و زنان بی‌سرپرست قابل تقدیر است و زحمات و تلاش‌های این قشر خستگی‌ناپذیر را ارج می‌نهیم.

گفتنی است در ادامه این برنامه که محمدعلی عطابخش مدیرکل بهزیستی استان یزد نیز حضور یافت از مددکاران اجتماعی مراکز توانبخشی امید و کوثر نیز قدردانی به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rtZLT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec