اشکذر خبر

۱۴ پروژه بزرگ صنعت برق استان یزد از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد

شناسه خبر : 94042 | تاریخ انتشار : : ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛  رضا اردکانیان وزیر نیرو با حضور در پست ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت خضرآباد شهرستان اشکذر به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس ۱۴ پروژه بزرگ دیگر صنعت برق استان را افتتاح کرد. بنابر این گزارش تامین برق متقاضیان و مشترکین برق، کاهش تلفات شبکه فوق توزیع، افزایش پایداری شبکه و […]

به گزارش اشکذر خبر؛  رضا اردکانیان وزیر نیرو با حضور در پست ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت خضرآباد شهرستان اشکذر به طور همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس ۱۴ پروژه بزرگ دیگر صنعت برق استان را افتتاح کرد.

بنابر این گزارش تامین برق متقاضیان و مشترکین برق، کاهش تلفات شبکه فوق توزیع، افزایش پایداری شبکه و قابلیت اطمینان برق رسانی به مشترکین و تغذیه پست و ایستگاه‌های استان، از مهم‌ترین اهداف افتتاح این پروژه‌ها در استان یزد است که با حضور رضا اردکانیان به افتتاح رسید.

خاطر نشان میگردد؛ پس از افتتاح پروژه‌ی احداث ایستگاه برق ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت خضرآباد با ظرفیت ۳۲۰ مگاولت آمپر در شهرستان اشکذر، احداث پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سرو در شهرستان اردکان، احداث ۴ پروژه خطوط ۶۳ و ۲۳۰ کیلوولت به طول ۹۳ کیلومتر مدار، توسعه بی‌خطوط ۶۳ کیلوولت در پست‌های امامزاده و سرو، احداث دو نیروگاه مقیاس کوچک با مجموع ظرفیت ۱۶ مگاوات و احداث سه نیروگاه خورشیدی با ظرفیت ۱۸ مگاوات با حضور وزیر نیرو در استان یزد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oSfOr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *