اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بازدید فرماندار شهرستان اشکذر از دو واحد صنعتی انجام شد

شناسه خبر : 92779 | تاریخ انتشار : : 01 مرداد 1399 - 7:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با لیلا ابدی سرپرست مرکز بهداشت و درمان و ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان به طور سر زده از دو واحد گروه صنعتی رشد و صنایع غذایی آرمیتا بازدید کرد. فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید گفت: […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با لیلا ابدی سرپرست مرکز بهداشت و درمان و ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان به طور سر زده از دو واحد گروه صنعتی رشد و صنایع غذایی آرمیتا بازدید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید گفت: با توجه به تاکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اداره صنعت، معدن و تجارت مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدها در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا مسئولیت تولید کنندگان مواد غذایی برای حفظ سلامت مردم بیشتر شده است.

هادی‌نسب اظهار داشت: دستگاه های اجرایی مرتبط ملزم هستند نسبت به تولیداتی که خصوصا مردم استفاده مستقیم با آنها دارند نظارت ویژه ای داشته باشند تا در شرایطی که همه نگران ابتلا به این ویروس هستند، از گزند آن در امان باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AdmBS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec