اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

دیدار مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد با فرماندهی نیروی انتظامی استان

شناسه خبر : 92185 | تاریخ انتشار : : 01 تیر 1399 - 12:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان یزد؛ عباس محمدی مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار محمدی ضمن تبریک انتصاب سردار عباسعلی بهدانی‌فر گفت: نیروی خدوم انتظامی استان همواره همکاری لازم با یگان پلیس فرودگاه […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان یزد؛ عباس محمدی مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محمدی ضمن تبریک انتصاب سردار عباسعلی بهدانی‌فر گفت: نیروی خدوم انتظامی استان همواره همکاری لازم با یگان پلیس فرودگاه بین المللی یزد را داشته و زحمات بسیاری متحمل شده اند و به این خاطر از مجموعه خدوم نیروی انتظامی استان کمال قدردانی و تشکر دارم.

وی ضمن ارایه گزارشی، بر همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی استان تاکید نمود.
در این دیدار سردار بهدانی فر فرمانده جدید نیروی انتظامی استان نیز ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاه های استان گفت: اولویت نخست ما همدلی و همکاری با مجموعه فرودگاه های استان است و در انجام وظیفه خود یعنی حفاظت از امنیت و آرامش مردم از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

خاطر نشان میگردد؛ این دیدار به همراه فرماندهی پلیس، معاونت عملیات هوانوردی، رئیس حراست و مسئول روابط عمومی اداره فرودگاه‌های استان یزد انجام گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JJH6Y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec