• کد خبر: 91067
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 4 اردیبهشت 1399 - 00:56
  فرماندار شهرستان اشکذر:
  فرماندار شهرستان اشکذر: مردمی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حضور در همه عرصه‌ها برای خدمات رسانی به مردم سبب به وجود آمدن محبوبیت این نهاد انقلابی شده است.

  به  گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی اعضای شورای تامین و بخشدار مرکزی اشکذر با سرهنگ سید اسد الله امامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر دیدار و گفتگو کرد.

  فرماندار اشکذر در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ گفت: حضور سپاه در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی، سازندگی، خدمت به محرومین و مستضعفین و پشتیبانی خالصانه از مردم در حوادث مختلف اعم از سیل، زلزله و اخیراَ در موضوع مقابله با ویروس کرونا بر هیچ کسی پوشیده نیست و شایسته تقدیر است.

  هادی هادی نسب با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا تمام توان جهادی و امکانات لجستیکی و درمانی سپاه به خدمت مردم و دولت درآمد، افزود: فعالیت سامانه‌های جنگ نوین سپاه در ضدعفونی کردن مکان‌ها و معابر پرتردد، فعالیت جهادی کارگاه های تولید ماسک در چهار منطقه از شهرستان، مشارکت در احداث ایستگاه های کنترل و غربالگری ورودی ها و راه اندازی قرارگاه ها در جهت اجرای طرح مواسات و همدلی مومنانه از جمله خدمات ارزنده سپاه شهرستان در یک ماه اخیر بوده است.

  وی تاکید کرد: مردمی بودن سپاه و حضور در همه عرصه‌ها برای خدمات رسانی به مردم سبب به وجود آمدن این محبوبیت شده است و باید تلاش کرد تا این دو ویژگی را به بهترین شکل ممکن حفظ کرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OthNl

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *