اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ارتقا سطح آگاهی مردم نسبت به بیماری های مشترک حیوانات ناقل و انسان

شناسه خبر : 77712 | تاریخ انتشار : : 12 آذر 1397 - 19:44 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، نشست کارگروه جمعیت حیوانات ناقل بیماری با حضور فرماندار و اعضا این کارگروه برگزار شد. فرماندار اشکذر در این نشست به گزارشات مردمی مبنی بر مزاحمت حیوانات ناقل بیماری از جمله سگ های ولگرد درسطح شهرستان اشاره و گفت:هدف از تشکیل این کارگروه ارائه […]

به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، نشست کارگروه جمعیت حیوانات ناقل بیماری با حضور فرماندار و اعضا این کارگروه برگزار شد.

فرماندار اشکذر در این نشست به گزارشات مردمی مبنی بر مزاحمت حیوانات ناقل بیماری از جمله سگ های ولگرد درسطح شهرستان اشاره و گفت:هدف از تشکیل این کارگروه ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم در زمینه ساماندهی حیوانات ناقل بیماری جهت جلوگیری از انتقال بیمارهای مشترک با انسان است.

محمدعلی شاه حسینی معضلات و مشکلات ناشی از افزایش جمعیت سگ های ولگرد را تهدید جدی در امر سلامت و بهداشت جامعه دانست و بر ارتقا سطح آگاهی مردم در این زمینه تاکید کرد.

در پایان این نشست مصوب شد ضمن شناسایی محل  تجمع سگ های ولگرد، شهرداری اشکذر نسبت به زنده گیری سگ ها سالم و جدا نمودن از سگ های ناقل و دارای بیماری هاری اقدام کند، هم چنین مرکز بهداشت شهرستان کارگاه های آموزشی در زمینه بیماری های مشترک بین حیوانات ناقل و انسان را برگزار نماید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/msHqW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124