اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دشمن شناسی اصل اساسی در فرهنگ اسلامی است/ ریشه دشمنی‌ها علیه ایران آمریکا است

شناسه خبر : 68557 | تاریخ انتشار : : 20 آبان 1396 - 9:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، آیت الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد در یادمان شهدای حسین آباد اشکذر ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی به پیام‌های زیارت عاشورا اشاره کرد و افزود: تبری و تبری که در زیارت عاشورا اشاره شده است جزء فطرت انسان است. مدرسی دشمن شناسی را اصل اساسی در فرهنگ […]

به گزارش اشکذر خبر، آیت الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد در یادمان شهدای حسین آباد اشکذر ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی به پیام‌های زیارت عاشورا اشاره کرد و افزود: تبری و تبری که در زیارت عاشورا اشاره شده است جزء فطرت انسان است.

مدرسی دشمن شناسی را اصل اساسی در فرهنگ اسلامی دانست و ادامه داد: انقلاب اسلامی با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل درس تبری کردن از دشمنان اسلام که همواره در زیارت عاشورا می‌توان دید را برای ما نشان داده است.

وی ریشه دشمنی‌ها علیه ایران را آمریکا دانست و خاطر نشان کرد: باید ریشه دشمن را مورد هدف خود قرار دهیم و همان طور که رهبر کبیر انقلاب فرمودند باید نگاهمان در دشمن شناسی به آمریکا و اسرائیل باشد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد ادامه داد: حتی مذاکره با دشمنان انقلاب اسلامی اشتباه است و امروزه مسئولان کشوری به سخنان مقام معظم رهبری رسیدن که فرموده بودند باید از دشمن فاصله گرفت که صحبت با دشمن نیز اشتباه است.

مدرسی به فرموده امام خمینی (ره) در مورد آمریکا اشاره کرد و توضیح داد: امام آمریکا را شیطان بزرگ دانستند و ما باید بدانیم که تمام سخنان آمریکا از باب کینه و دشمنی است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QOsbw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124