اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بررسی مسائل و مشکلات روستای ابراهیم آباد رستاق

شناسه خبر : 53150 | تاریخ انتشار : : 20 خرداد 1395 - 9:39 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، در ابتدای این مراسم اعضای شورا و دهیار روستای ابراهیم آباد مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند. در ادامه شاه حسینی فرماندار اشکذر با تبریک فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان گفت: باید در  راستا توسعه و آبادانی روستاها با اهتمام جدی تر تلاش کنیم تا […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، در ابتدای این مراسم اعضای شورا و دهیار روستای ابراهیم آباد مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

در ادامه شاه حسینی فرماندار اشکذر با تبریک فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان گفت: باید در  راستا توسعه و آبادانی روستاها با اهتمام جدی تر تلاش کنیم تا در تحقق امر اقتصاد مقاومتی گامی موثر برداریم.

فرماندار اشکذر اجرای طرح های نیمه تمام عمرانی و راه سازی را از اولویت های این منطقه دانست  که ابراز امیدواری کرد که با پیگیری های ادارت بزودی محقق شود.


احداث مجتمع دامداری، ساماندهی اتباع غیرمجاز در منطقه رستاق، ایجاد مجتمع های فرهنگی و ورزشی و هم چنین واگذاری قلعه تاریخی ابراهیم آباد به بخش خصوصی جهت بازسازی و مرمت از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود که فرماندار اشکذر جهت پیگیری آنها قول مساعد داد.

abrahim abad

abrahim abad1

abrahim abad2

abrahim abad3

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RnD7U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124