• کد خبر: 25745
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 12 آبان 1392 - 21:40
  فرماندار اشکذر:
  دشتی پور:بعید میدانم که امریکا اهداف نظام را دنبال کند!زیاد نمیتوان به آمریکا اعتماد کرد.ما باید بسیار در این زمینه هوشمندانه و زیرکانه و تحت حمایت رهبر معظم انقلاب و اهداف نظام جمهوری اسلامی با آمریکا ارتباط برقرار کنیم.

  گفتگوی اختصاصی اشکذر نیوز با دشتی پور فرماندار شهرستان اشکذر.
  با توجه به چند مصاحبه ایی که امروز با ایشان شد قرار شد این سایت مصاحبه متفاوتی را با ایشان داشته باشد که ماحصل آن چنین شد:
  جناب آقای دشتی پور باسلام.
  اشکذر نیوز:در مورد 13آبان توضیح دهید و ارزش این روز را بیان کنید؟
  فرماندار اشکذر:باسلام به روح پرفتوح امام ومقام شامخ شهیدان وسلام خدمت شما و خسته نباشید به دلیل کار پرزحمتتان.
  13آبان یوم الله است وهمانطور که مستحضرید این روز یاد آور خاطرات زیادی است که به این روز قداست خاستی را بخشیده است.در 13آبان 1357به راهپیمایی دانش آموزان توسط رژیم شاه حمله شد.در13آبان1358نیز با حضور دانشجویان پیرو خط امام سفارت آمریکا در تهران که به مکانی برای جاسوسی آنان تبدیل شده بود تسخیر شد که این روز به روز بزرگی تبدیل شد و مورد تایید امام خمینی(ره)قرار گرفت و باعث شد که ایشان این عمل را انقلاب دوم جمهوری اسلامی ایران بنامند.
  این کار دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی، به حدی جهانی شد که پس از رسوایی آمریکایی ها در سراسر دنیا بدلیل شنود مکالمات تلفنی که حتی از سر هم پیمانان خود و اروپاییان نیز نگذشته ومکالمات آنان را نیز شنود کردند باعث شد آنان هم به آمریکا لقب لانه جاسوسی را بدهند و حرف ایرانی ها را تایید کنند.

  اشکذر نیوز:نظرتون در مورد شعار مرگ بر آمریکا چیه و اینکه آیا باید این شعار باشه یا نباشه رو توضیح دهید؟
  فرماندار اشکذر:بگذارید سخنم رو با کلامی جامع از امام خمینی (ره)شروع کنم.حضرت امام فرمودند:ای ملت،اگر تمام آمریکا مسجد ساخته شود ودر داخل مناره های آن اذان گفته شود ضرورت کلمه “مرگ بر آمریکا”سرجای خودش همچنان باقیست.
  آمریکا چیزی جز دروغگویی نمیداند و اصلا نمیداند صداقت چیست!نمونه بارز این حرف همین مکالمات اخیر آقای اوباما با آقای دکتر روحانی است.خود دیدید و شنیدید که امروز یک حرفی زده شد و فردای آن روز فورا رنگ عوض شد و این بدلیل آن است که آمریکا با صهیونیست دمخور است و از او اطاعت می کند.

  اشکذر نیوز:ارتباط با آمریکا بنظر شما خوب هست یا بد؟
  فرماندار اشکذر:ارتباط با امریکا اگر با اهداف کلی نظام مقدی جمهوری اسلامی و رهنمود های مقام معظم رهبری همسو و بدنبال آن عزت و سرافرازی ایران اسلامی را بدنبال داشته باشدخوب است اما بنده بعید میدانم که امریکا این اهداف را دنبال کند!زیاد نمیتوان به آمریکا اعتماد کرد.ما باید بسیار در این زمینه هوشمندانه و زیرکانه و تحت حمایت رهبر معظم انقلاب و اهداف نظام جمهوری اسلامی با آمریکا ارتباط برقرار کنیم.

  اشکذر نیوز:برنامه های شهرستان برای روز 13آبان و حضور حداکثری در راهپیمایی چیست؟
  فرماندار اشکذر:با جلساتی که با امام جمعه محترم اشکذر و همچنین دستگاه های مرتبط داشتیم مباحث را امسال خیلی جدی تر پیگیری کردیم و سعی بر آن داشتیم که برنامه ها را تسریع بخشیم و امیدواریم با حضور پرشور و همه جانبه مسئولان و مردم و خصوصا دانش آموزان و دانشجویان  راهپیمایی امسال باشکوه تر از هر سال برگزار شود.
  بهتر است که همینجا یاد آور شوم که راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان اشکذر از ساعت نه و نیم صبح،  از میدان بسیج اشکذر به سمت مسجدالرضا خواهد بود.

  اشکذر نیوز:اگر در پایان حرفی هست بفرمایید؟
  فرماندار اشکذر:با یاد آوری 13آبان ثابت شد به جهانیان که نوجوانان و دانشجویان در کنار سایر اقشار مختلف مردم در صحنه های تداوم انقلاب همواره حضوری چشم گیر و فعال داشته اند و این از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است.از شما و اشکذر نیوز هم کمال تشکر را دارم.خسته نباشید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2GwI6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *