امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه گفت: ما نمازگزاران این خیانت و جنایت صهیونیستی و آمریکایی، تکرار هتک حرمت قرآن کریم و توهین مجدد به مقدسات اسلامی در کشور سوئد را به شدت محکوم می کنیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی(ع) روستای کافی آباد با محکوم کردن اهانت به قرآن گفت: ما نمازگزاران این خیانت و جنایت صهیونیستی و آمریکایی، تکرار هتک حرمت قرآن کریم و توهین مجدد به مقدسات اسلامی در کشور سوئد را به شدت محکوم می کنیم و مسوولیت کامل عواقب تحریک احساسات مسلمانان جهان را متوجه مقامات این کشور می دانیم.

غالبی با اشاره به فرارسیدن پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نمازجمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به امامت آیت‌الله طالقانی اولین امام جمعه تهران گفت: این نماز عبادی و سیاسی رسانه ای بزرگ بوده که با کمترین هزینه بیشترین خدمت را به بشریت ارائه می دهد و کارنامه آنها در این زمینه درخشان و بی نظیر است.

امام جمعه بخش خضرآباد با تشریح قیام حضرت امام حسین علیه السلام گفت امر به معروف و نهی از منکر مهم‌ترین هدف قیام امام حسین (ع) است که همگان باید این امر خطیر را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی از سخنرانان مذهبی و مداحان اهل بیت علیهم السلام خواست تا در این ایام به تبیین فلسفه قیام عاشورا که همانا اقامه نماز، احیای امر به معروف و نهی از منکر است؛ بپردازند.

غالبی گفت: جامعه ای پویا ؛شاداب و سرزنده هست که در آن جامعه امر به معروف و نهی از منکر اجرایی می شود و در جامعه ای که مردم آن جامعه دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر را ترک کنند اشرار بر آنها مسلط خواهند شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cizpm