اشکذر خبر


خدمات دهی به مددجویان خضرآبادی با توجه به محرومیت منطقه

شناسه خبر : 112128 | تاریخ انتشار : : ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶ | ارسال توسط :

فعالیت‌های مراکز نیکوکاری مکمل اقدامات کمیته امداد در مناطق و روستاها است.

به گزارش اشکذر خبر؛ کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان اشکذر گفت: فعالیت‌های مراکز نیکوکاری مکمل اقدامات کمیته امداد در مناطق و روستاها است.

کریمی گفت: یکی از ظرفیت های بسیار خوبی که در حوزه کمیته امداد ایجاد شده تاسیس مراکز نیکوکاری در مناطق روستایی است وی یادآور شد، این مراکز با همیاری و همکاری مردم و خیرین تلاش می‌کنند نیازمندان ساکن در روستاها را شناسایی و بخشی از مشکلات آنها را مرتفع کنند که وجود مراکز نیکوکاری سبب شده روند زمانی رسیدگی به نیازهای اساسی فقرا و محرومان جامعه کاهش یابد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان اشکذر گفت: مددجویان تحت پوشش این نهاد با راه اندازی موسسه نیکوکاری حضرت رسول(ص)در بخش خضرآباد دیگر نیازی به مراجعه به این کمیته ندارند کریمی ایجاد اشتغال مناسب با توجه به شرایط خوب دامداری و کشاورزی در روستاهای بخش خضرآباد؛خدمات دهی به یکصد نفر از دانش آموزان تحت پوشش و پرداخت به موقع و شایسته درمان مددجویان را از جمله خدمات کمیته امداد امام خمینی ره به مددجویان تحت پوشش این نهاد در بخش خضرآباد عنوان کرد.

کریمی در پایان افزود: سعی شده خدمات دهی به مددجویان خضرآبادی با توجه به محرومیت این منطقه از شهرستان اشکذر دوچندان باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jqID1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *