اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car

سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 102589 | تاریخ انتشار : : 25 آبان 1400 - 13:01 | ارسال توسط :

سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر همزمان با هفته کتاب در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با فرا رسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با هدف اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک در هفته کتاب و کتابخوانی به ریاست هادی هادی‌نسب، فرماندار اشکذر درفرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر ضمن گرامی‌داشت فرارسیدن هفته کتاب اظهار داشت: کتاب منبعی سرشار از اطلاعات است که خواندن کتاب‌های گوناگون اطلاعات فراوانی دربارۀ موضوعات مختلف در اختیار ما می‌گذارد و به آگاهی ما عمق می‌بخشد.

وی با بیان اینکه هر کتابی که می‌خوانیم چیزهای تازه‌ای می‌آموزیم و ما را به دنیای جدید و تازه ای وارد می کند؛ گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک و کتاب‌محور می‌تواند به توسعه فرهنگی جامعه کمک کند.

ولی‌الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر نیز در این دیدار با ارائه گزارش عملکرد هشت ماهه کتابخانه‌های عمومی شهرستان، بخشی از برنامه‌های اداره متبوع خود در هفته کتاب را تشریح کرد.

همکاری تمامی ارگان‌های دولتی و نهادهای فرهنگی در راستای ارتقاء فرهنگ کتابخوانی به ویژه مشارکت در برنامه‌های هفته کتاب، رو نمایی از خدمات کتابخانه های عمومی در پارک بزرگ اشکذر ،بازدید شورای شهر از کتابخانه امام صادق (ع) و تصمیم‌گیری در رابطه با محوطه‌سازی بیرونی، تهیه ۱۰۰ جلد کتاب کودک جهت اهدا در روز ۲۸ آبان توسط فرمانداری، تصمیم گیری در رابطه با ساختمان کتابخانه سیدالساجدین (ع) شمسی و اهدای کتاب مازاد ادارات به کتابخانه‌های عمومی شهرستان از مهم‌ترین مصوبات سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی اشکذر بود.

در پایان نیز ازکتابداران، اعضای انجمن و فعالین عرصه کتاب وکتابخوانی این شهرستان تقدیر شد.

گفتنی است؛ در حال حاضر ۶ کتابخانه نهادی و مشارکتی در سطح شهرستان اشکذر در حال فعالیت هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ukTSJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car