اشکذر خبر

پیکر مادر شهید بر روی دستان مردم خضرآباد تشییع شد

شناسه خبر : 58190 | تاریخ انتشار : : ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، پیکر مادر شهید محمدعلی حفیظی با حضور امام جمعه بخش خضرآبادجمعی از مردم روستاهای مختلف دهستان کذاب،خانواده معظم شهدا و ایثارگران در روستای اتابک تشییع شد. مراسم تشییع پیکر پاک حاجیه فاطمه صغری زارع مادر شهید محمدعلی حفیظی اتابک، عصرروز دو شنبه با حضور امام جمعه بخش خضرآباد مردم متدین و انقلابی روستای […]

به گزارش اشکذر خبر، پیکر مادر شهید محمدعلی حفیظی با حضور امام جمعه بخش خضرآبادجمعی از مردم روستاهای مختلف دهستان کذاب،خانواده معظم شهدا و ایثارگران در روستای اتابک تشییع شد.
مراسم تشییع پیکر پاک حاجیه فاطمه صغری زارع مادر شهید محمدعلی حفیظی اتابک، عصرروز دو شنبه با حضور امام جمعه بخش خضرآباد مردم متدین و انقلابی روستای اتابک و خانواده معظم شهدا و ایثارگران دهستان کذاب برگزار شد.
شرکت کنندگان در این مراسم، پیکر این مادر بافضیلت را از خیابان شهید حفیظی تشییع و بر ادامه یافتن راه و مسیر شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تأکید کردند.
شهید محمدعلی حفیظی اتابک در سال ۱۳۴۶دیده به جهان گشود و در حالی که 19 سال بیشتر نداشت، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید حفیظی در سال ۱۳۶۵و در جریان دفاع از ایران اسلامی در عملیات کربلای5 به شهادت رسید وپس از8سال دوری ازوطن درتاریخ پنجم اسفند۱۳۷۳درزادگاهش روستای اتابک به خاک سپرده شد و امروز نام و یادش در اذهان مردم روستای اتابک زنده و جاویدان است.
مادر شهید محمدعلی حفیظی نیز از زنان فداکار و بافضیلت این منطقه محسوب می شد که به علت عارضه بیماری ریوی در سن ۸۲سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزند شهیدش شتافت.kezab-madare-shahid00251912-48-01kezab-madare-shahid00244912-47-54kezab-madare-shahid00228712-47-39kezab-madare-shahid00304812-48-34kezab-madare-shahid00293012-48-26

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QsmjJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *