نماینده مردم در پی شهادت رئیس جمهور مردمی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان های یزد، اشکذر و زارچ در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور مردمی کشورمان پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام جوکار به شرح زیر است:

«ﺑﺴﻢ ﺭﺏ ﺍﻟﺸﻬﺪﺍﺀ ﻭ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﯿن»

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

خبر شهادت خادم الرضا (ع)، مجاهد انقلابی، خدمتگذار صدیق و خستگی ناپذیر، حضرت آیت الله «سیدابراهیم رئیسی »رئیس جمهور محترم ایران اسلامی در پی وقوع حادثه سقوط بالگرد در سفر کاری و مسیر خدمت به مناطق محروم، تأثری بزرگ و فقدانی جبران ناپذیر است.

شهادت سید محرومان و هیئت همراه که همواره با روحیه‌‌ی مردمداری در میدان خدمت حضور داشتند، در جریان خدمتی متبرّک به هدیه‌ی شهادت، همزمان با ولادت علی بن موسی الرضا(ع) را محضر نورانی حضرت ولی عصر (عج)،مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شهید پرور و بصیر این مرز و بوم و خانواده معظم شهدای این سانحه تلخ تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای بازماندگان صبر و اجری جزیل مسئلت دارم.

بدون شک خدمات ارزنده رجایی زمان، این شخصیت اثرگذار، پرتلاش و معنوی همراه با روحیه‌ای گره‌خورده به نگاه شهید مقاومت، سردار اسلام، حاج قاسم سلیمانی در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود و برکات آن باقیات و صالحات و میراثی برای وحدت، همدلی ملت عزیز ایران و همه خادمان ملت در کشور و جهان برای تعالی‌بخشی به مسیر گام دوم انقلاب خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9xzWd