اشکذر خبر


پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 110617 | تاریخ انتشار : : ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۱ | ارسال توسط :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای ترم مهر ۱۴۰۱ بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در رشته های الکتروتکنیک (برق صنعتی)، حسابداری، تأسیسات (حرارت مرکزی و تهویه مطبوع) در مقطع کاردانی و رشته های روان شناسی، حسابداری، میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی پیوسته و رشته های مدیریت دولتی، مهندسی برق قدرت، حسابداری، راهنمایی و مشاوره و مهندسی فناوری مکانیک (تأسیسات حرارتی و برودتی) در مقطع کارشناسی ناپیوسته و بر اساس سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ ثبت نام می کند.

امتقاضیان می توانند در ساعات اداری از روز یکشنبه تا پنج شنبه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به واحد پذیرش و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر مراجعه کنند. شماره تلفن های۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ و ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۲۰ آماده راهنمایی و پاسخگویی به سؤالات متقاضیان می باشد.

بر این اساس؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در سال ۱۳۸۱ تأسیس شده و نزدیک ترین واحد دانشگاهی به مرکز استان یزد می باشد.

شایان ذکر است؛ از مهم ترین مزایای تحصیل در این واحد دانشگاهی، تشکیل کلاس ها روزهای آخر هفته، پرداخت انواع وام دانشجویی، پرداخت بخشی از شهریه به صورت اقساط، سرویس ایاب و ذهاب از یزد، دارای آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و پیشرفته، بهره مندی از اعضای هیأت علمی مجرب و اساتید برجسته و خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان خواهر می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/q9wZF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *