اشکذر خبر

ورود اولین گروه از تجار روس و قزاقستان برای سرمایه‌گذاری در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 50416 | تاریخ انتشار : : ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۲ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، فرماندار اشکذر در دیدار با تجار روس و قزاقستان گفت: شرایط ایده آل پس از لغو تحریم‌ها و امنیت و آرامش سیاسی و اقتصادی در ایران فضایی مساعد را برای سرمایه‌گذاری در کشور فراهم کرده است. “محمدعلی شاه‌حسینی” افزود: شهرستان اشکذر نیز با داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب و قرار […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، فرماندار اشکذر در دیدار با تجار روس و قزاقستان گفت: شرایط ایده آل پس از لغو تحریم‌ها و امنیت و آرامش سیاسی و اقتصادی در ایران فضایی مساعد را برای سرمایه‌گذاری در کشور فراهم کرده است.

“محمدعلی شاه‌حسینی” افزود: شهرستان اشکذر نیز با داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب و قرار گرفتن در مسیر کریدور شمال به جنوب و وجود زیرساخت‌های مناسب صنعتی و کشاورزی مکانی ایده آل برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان بابیان این‌که بالغ‌بر 650 کارخانه کوچک و بزرگ در این منطقه فعالیت دارند گفت: تولید کاشی و سرامیک و فولاد و صادرات محصولات آن‌ها به کشورهای اروپایی و خاورمیانه ظرفیت‌های بالای این شهرستان را نشان می‌دهد.

وی از آمادگی برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی خبر داد و افزود: مجموعه مدیریتی این شهرستان در چارچوب قوانین و آیین‌نامه‌های جمهوری اسلامی ایران از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کند.

05-145 11-38

روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eLH6J

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *