اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نمایندگان مردم اشکذر خواهان توقف کامل طرح یزد یک شدند

شناسه خبر : 65122 | تاریخ انتشار : : 03 تیر 1396 - 20:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی یزد، امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان و نمایندگان منتخب و فعلی شورای اسلامی شهر اشکذر دغدغه‌های مردم اشکذر در خصوص احداث طرح فولاد یزد یک مطرح شد. در این جلسه که عصر امروز (شنبه) در دفتر امام‌جمعه اشکذر برگزار شد؛ مسائل […]

به گزارش اشکذر خبر، در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی یزد، امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان و نمایندگان منتخب و فعلی شورای اسلامی شهر اشکذر دغدغه‌های مردم اشکذر در خصوص احداث طرح فولاد یزد یک مطرح شد.

در این جلسه که عصر امروز (شنبه) در دفتر امام‌جمعه اشکذر برگزار شد؛ مسائل و دغدغه های مردم از جمله اعتراض به هوای آلوده ناشی از صنایع ازجمله فولادها، تعطیلی کامل طرح فولاد یزد یک، مسئله کم‌آبی در بیان اینکه 80 درصد آب یزد از استان‌های دیگر است، عدم رعایت استاندارهای زیست‌محیطی توسط صنایع فعال، تبعات اجتماعی، کم‌آبی، آلودگی ناشی از صنایع ازجمله یزد یک مطرح شد.

همچینین اشتغال‌زایی برای نیروهای غیربومی، آلودگی ناشی از نیروگاه‌ها، معادن شن و ماسه شویی، آمار بالای بیماری‌های سرطان، ریه و سقط‌جنین و نابود شدن محصولات کشاورزی، عدم انجام فعالیت‌ها و خدمات اجتماعی و عام‌المنفعه مثل بیمارستان، مدرسه، پارک و فضای سبز توسط فولاد آلیاژی، عدم پرداخت ارزش‌افزوده ناشی از فولاد آلیاژی به شهرستان،آلوده شدن آب‌های زیرزمینی از دیگر مسائلی بود که در این جلسه تشریح شد.

“محمدابراهیم قدیریان” مدیرعامل فولاد آلیاژی در حاشیه این جلسه در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر ضمن احترام به دغدغه مردم اشکذر، گفت: به نظر می رسد مخاطب سوال دوستان ما نیستیم و دوستان دیگر باید پاسخگو باشند ولی از جهت این که ما با نگاه و احساسات مردم آشنا شدیم کمک می کند بهتر بتوانیم تصمیم گیری کنیم.

وی ضمن رد این که فعالیتی بدون مجوز و پروانه ساخت انجام گرفته است، افزود: اگر این کار صورت می گرفت اولین کسانی که مدغی می شدند مسئولان شهرستان بودند؛ فعالیت طرح «فولاد یزد یک» درچارچوب قوانین و مقررات است و چنانچه اراده استان بر ادامه این طرح قرار بگیرد، ادامه می یابد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3BZtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec