وی با قدردانی از آحاد مردم در برگزاری مجالس با شکوه عزاداری ایام فاطمیه دوم، افزود: آنچه که در طول چند سال گذشته این عزاداری ها را شکوه بیشتر بخشیده، تشییع شهدای گمنام است.

به گزارش اشکذر‌ خبر، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین و روز تکریم از مادران و همسران شهدا، گفت: در میان مادران شهدا کم نبودند و کم نیستند آن بزرگوارانی که مانند ام البنین در شهادت فرزندان شان اگر اشک ریختند اما صلابت و قدرت ایمان خودشان را نشان دادند و با حفظ روحیه حماسی و انقلابی خود و عشق و وفاداری شان به اسلام و دین و مذهب به دشمن نشان دادند.

وی با قدردانی از آحاد مردم در برگزاری مجالس با شکوه عزاداری ایام فاطمیه دوم، افزود: آنچه که در طول چند سال گذشته این عزاداری ها را شکوه بیشتر بخشیده، تشییع شهدای گمنام و به تعبیر دیگری شهدای خوشنام بر روی دست های مردم در ایران اسلامی است.

طالبیان همچنین به شهادت ۱۲ تن از سربازان و مرزبانان فداکار کشور اشاره کرد و آن را یک حادثه تلخ که به دست تروریست ها به شهادت رسیدند؛ دانست.

وی یک از مشکلات اخیر را خبرهای ناقص در مورد اختلاس اخیر برشمرد و تاکید کرد: اولا اخبار این گونه موضوعات باید به صورت شفاف در رسانه ها توضیح داده شود و دوما برای ختم یک پرونده ای راجع به حوزه اقتصادی نباید روند پبگیری آن سال های سال به طول بیانجامد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xKNIy