اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر تأکید کرد:

ضرورت تقویت و حمایت بیش‌ازپیش از نیروی انتظامی

شناسه خبر : 101815 | تاریخ انتشار : : 18 مهر 1400 - 18:42 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه کلانتری ۱۱ فرماندهی انتظامی این شهرستان،عملکرد نیروی انتظامی اشکذر را در راستای برقرار نظم و امنیت بسیارخوب و قابل تقدیر ارزیابی کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه کلانتری ۱۱ فرماندهی انتظامی شهرستان اشکذر که سردار “عباسعلی بهدانی‌فر” فرمانده انتظامی استان یزد نیز حضور داشت؛، با تأکید بر ضرورت تقویت و حمایت بیش‌ازپیش از نیروهای انتظامی، خاطرنشان کرد: بهبود عملکرد ناجا در سایه رفع مشکلات و تأمین نیازهای این نیرو در زمینه زیرساخت‌ها، امکانات و جذب نیروی انسانی امکان پذیر است و تحقق این مهم، اعتماد و جلب رضایت عمومی را به دنبال خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر،همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه کلانتری ۱۱ فرماندهی انتظامی شهرستان اشکذر با حضور سردار “عباسعلی بهدانی‌فر” فرمانده انتظامی استان یزد، “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستان برگزار شد.

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم ضمن عرض تبریک آغاز هفته ناجا، عملکرد نیروی انتظامی شهرستان اشکذر را در راستای برقرار نظم و امنیت بسیارخوب و قابل تقدیر ارزیابی کرد.

 فرماندار اشکذر در ادامه با تأکید بر ضرورت تقویت و حمایت بیش از پیش از نیروهای انتظامی، خاطرنشان کرد: بهبود عملکرد ناجا در سایه رفع مشکلات و تأمین نیازهای این نیرو در زمینه زیرساخت‌ها، امکانات و جذب نیروی انسانی امکان پذیر است و تحقق این مهم، اعتماد و جلب رضایت عمومی را به دنبال خواهد داشت.

سردار بهدانی‌فر فرمانده انتظامی استان یزد نیز با قدردانی از حضور مسئولان شهرستان در این مراسم، گفت: در بحث امنیت ما معتقدیم هرکجا کلانتری یا پاسگاهی ایجاد شود؛ بذر امنیت در آن منطقه پاشیده می‌شود و امنیت پایدار آن منطقه را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: در شهرستان اشکذر در اکثر شاخص‌های امنیتی وضعیت بسیار خوبی را داریم؛ هم در بحث کشف سریع و به موقع جرائم و هم در مورد پیشگیری از تخلفات از شهرستان‌های شاخص استان به شمار می‌رود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xPuy1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec