اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car
فرماندار اشکذر تأکید کرد:

ضرورت تسریع در ساماندهی واحدهای بسته‌بندی محصولات گلخانه‌ای در راستای افزایش بهره‌وری

شناسه خبر : 101538 | تاریخ انتشار : : 07 مهر 1400 - 6:37 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه‌ بررسی و رفع موانع صدور مجوز فعالیت واحدهای بسته بندی محصولات گلخانه‌‌ای، با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» بر ضرورت تسریع در ساماندهی واحدهای بسته‌بندی محصولات گلخانه‌ای در راستای افزایش بهره‌وری تأکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان در جلسه‌ای که به منظور بررسی و رفع موانع صدور مجوز فعالیت واحدهای بسته بندی محصولات گلخانه ای برگزار شد؛ با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید در جهت رفع مسائل و مشکلات مردم تعامل سازنده و همکاری بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

هادی‌نسب در ادامه با بیان اینکه شهرستان اشکذر یکی از قطب‌های مهم تولید محصولات گلخانه‌ای استان به‌شمار می‌رود؛ بر تسریع در ساماندهی و نظام‌مند کردن واحدهای بسته‌بندی محصولات گلخانه‌ای در راستای افزایش بهره‌وری تأکید کرد.

گفتنی است هدف از برگزاری این نشست که به ریاست فرماندار اشکذر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رؤسای جهاد کشاورزی و حفاظت از محیط زیست شهرستان انجام شد؛ بررسی ابعاد مختلف زیست محیطی ساماندهی و صدور مجوز فعالیت واحدهای بسته‌‌بندی محصولات گلخانه‌ای بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/izZE0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car