اشکذر خبر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان:

شهرستان اشکذر دارای موقوفه ۶۰۰ساله است/ هزینه۶۶۰میلیون تومان در راستای اجرای نیت موقوفات در یک سال گذشته

شناسه خبر : 101887 | تاریخ انتشار : : ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱ | ارسال توسط :

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اشکذر با اشاره به ثبت موقوفه ای در شهرستان اشکذر با قدمت ۶۰۰ساله، گفت: در یک سال گذشته ۶۶۰میلیون تومان در راستای اجرای نیت موقوفات هزینه شده است. 

به گزارش اشکذر خبر، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اشکذر به مناسبت دهه وقف ( ۲۷ صفر تا ۶ ربیع الاول ) با اشاره به ثبت موقوفه ای در شهرستان اشکذر با قدمت ۶۰۰ساله، گفت: رسول خدا(ص) در حدیثی فرمودند هر کس با مرگ پرونده اش بسته می شود مگر سه گروه که یکی از آن گروه ها افرادی هستند که دارای وقفی باشند.

رمضانعلی خادمی به گزارش عملکرد یکساله این اداره پرداخت و گفت: در سال گذشته اداره وقف شهرستان موفق به ثبت ۹۷ فقره سند مالکیت را برای موقوفه ها شده است که امیدواریم در سال پیش رو این رقم جهش داشته باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر، ادامه داد: تنظیم و تمدید ۵۴۰ سند اجاره ای در سال گذشته توسط همکاران بنده در این اداره صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته ۶۶۰میلیون تومان در راستای اجرای نیت موقوفات هزینه شده است، افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به آسیب دیدگان کرونا ۱۳۵۵بسته معیشتی و ۱۱۰ بسته لوازم التحریر با کمک خیرین به نیازمندان شهرستان اهدا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/v9sHx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *