جشنواره طراحی از جاذبه های بصری شهرستان اشکذر همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر روز یکشنبه ۱۶بهمن در روستای اسلام آباد رستاق برگزار شد

به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر ، حسن زارعیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر گفت:طراحی از جاذبه ها و ابنیه تاریخی از برنامه های این جشنواره بود که با حضور هنرمندان و اساتید هنرهای تجسمی برای گروه سنی جوانان با موضوع یک روز در طبیعت روز یکشنبه ۱۶ بهمن برگزار شد و در پایان با حضور مسئولین شهرستان از برگزیدگان تقدیر شد.

زارعیان گفت: برگزاری مسابقات و جشنواره های هنری بالاخص در میان نوجوانان و جوانان باعث رشد و شکوفایی و از همه مهمتر شناسایی استعدادهای هنری  می شود که ما همواره سعی در برگزاری این رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح شهرستان اشکذر هستیم .

وی هدف از این برنامه را آشنا شدن جوانان و دانش آموزان با جاذبه ها و ابنیه های تاریخی و بصری شهر وروستا با استفاده از به تصویر کشیدن هنر خویش دانست.

گفتی است این جشنواره به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر و بخشداری مرکزی و دهیاری روستای اسلام آباد در پنج روستای دیگر برگزار می شود و در پایان نمایشگاهی از آثار تولیدی در شهرستان برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vriIz