با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد، معاون ورزش و جوانان شهرستان اشکذر و پیشکسوتان ورزش هندبال مراسم تقدیر از هندبالیست های مدرسه هندبال دختران و پسران کویر مجومرد برگزار شد.

به گزاش اشکذر خبر؛ مراسم تقدیر از هندبالیست های مدرسه هندبال دختران و پسران کویر مجومرد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد، معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر و پیشکسوتان ورزش هندبال مجومرد برگزار شد.

دهستانی رئیس شورای شهر مجومرد در این مراسم با اشاره به ۱۷ سال مربیگری سرکار خانم هاتفی در عرصه ورزش هندبال موفقیت های اخیر را نتیجه تلاش جمعی و استعدادهای جوانان مجومردی دانست و خواستار ادامه تلاش ورزشکاران شد.

حاتمی نائب رئیس شورای شهر مجومرد نیز طی سخنانی تاثیر ورزش را بر سلامت روحی و روانی افراد یادآور شد و گفت: برای آنکه دانش آموزان ما در زمینه درسی پیشرفت کنند باید به ورزش و تربیت بدنی اهمیت داده شود.

در پایان این مراسم حکم قهرمانی به هندبالیست های دختر و پسر که موفق به کسب عنوان سومی استان یزد شده بودند اهدا شد.

لازم به ذکر است؛ تیم دختران کویر مجومرد در سوم مرداد ماه و تیم پسران کویر مجومرد در سیزدهم مردادماه سال جاری با حضور در مسابقات قهرمانی استان یزد که معتبرترین معیار ارزیابی تیم های سطح یزد می باشد؛ موفق به کسب عنوان سومی این مسابقات شدند.

همچنین در این مسابقات تیم دختران سنگ آهن مرکزی ایران (بافق) موفق به کسب عنوان اول شدند و با راهیابی به مسابقات کشوری مقام سوم کشور را از آن خود کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mzkT2