استاندار یزد گفت: سی میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان یزد به کنار گذر زارچ _ اشکذر تخصیص داده شده و همچنین شصت میلیارد تومان نیز از محل تفاهم نامه با مجموعه ایمیدرو برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ مهران فاطمی استاندار یزد در جمع فرهیختگان شهرستان اشکذر گفت: سی میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان یزد به کنار گذر زارچ _ اشکذر تخصیص داده شده و همچنین شصت میلیارد تومان نیز از محل تفاهم نامه با مجموعه ایمیدرو برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

فاطمی به آخرین وضعیت بیمارستان حضرت زینب کبری (س) اشاره و تصریح کرد: با تخصیص پنجاه و هشت ملیارد تومن تقریبا بالاترین عددی که طی دو سال اخیر برای یک پروژه حوزه سلامت گذاشته شده متعلق به این بیمارستان است و این بیمارستان ان شاءالله طی سه ماه‌ آینده تکمیل وبه بهره برداری خواهد رسید.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان اشکذر در حوزه کویر و باستان شناسی، خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین سایت‌های موزه‌های باستان شناسی و میراثی متعلق به شهرستان اشکذر است که این ظرفیت باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

فاطمی افزود: شهرستان اشکذر می تواند به بزرگترین مجموعه تفریحات آبی استان تبدیل شود لذا این موضوع نیز مورد توجه قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DhVtg