اشکذر خبر


بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به مناسبت روز جهانی قدس

شناسه خبر : 106562 | تاریخ انتشار : : ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۴۳ | ارسال توسط :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس بر همبستگی خود با مردم فلسطین تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس بر همبستگی خود با مردم فلسطین تاکید کرد.

این واحد دانشگاهی در بیانیه خود آورده است:

قدس؛ قبله اول مسلمانان جهان، کانون اتحاد توحید پرستان است و روز جهانی قدس؛ روز همبستگی جهان اسلام و روز مبارزه با صهیونیسم غاصب، روز فریاد آزادی قدس شریف، روز مطالبه حقوق پایمال شده مردم ستمدیده فلسطین و روز تجلی وحدت اسلامی و جهانی مسلمین در برابر تجاوزگری دژخیمان صهیونیستی است.

این روز؛ یادگار حکیم فرزانه انقلاب و رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) است و ایران اسلامی بر اساس راهبرد همیشگی اش بر حمایت از مظلومان جهان، به ویژه پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین تاکید داشته و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری اشغال سرزمین اسلامی فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیستی خسارت بزرگی را بر جهان اسلام تحمیل کرده و زخم مهلکی را بر پیکر مسلمانان وارد آورده است و ما برای درمان آن تلاش می کنیم.

امروز مسئله فلسطین دغدغه بشری همه آزادی‌خواهان و عدالت‌جویان است و گرامی‌داشت روز قدس بارقه‌های امید پیروزی ملت فلسطین را زنده نگه می‌دارد.

اکنون که به لطف الهی، کشور از حیث شیوع بیماری کرونا در شرایط مناسب‌تری قرار گرفته است از همه دانشگاهیان دعوت می‌نماییم ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل؛ حضرت امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، همگام و همدل با تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان با در نظر گرفتن شیوه نامه های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، با حضور حداکثری، مشت محکم و کوبنده‌ای بر دهان رژیم صهیونیستی و استکبار جهان زده و بار دیگر فریاد رسای خود را در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین و آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانند.

شایان ذکر است؛ راهپیمایی روز قدس امسال در مرکز شهرستان اشکذر؛ روز جمعه ۹ اردیبهشت۱۴۰۱ پس از اقامه نماز جمعه از مصلای نماز جمعه تا میدان مصلی (ره) برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VD0ug

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *