اشکذر خبر


بوسه مادر دانش آموز شهید حسن یاوری به عهد نامه دانش آموزان اشکذری

شناسه خبر : 102274 | تاریخ انتشار : : ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴ | ارسال توسط :

دانش آموز مدارس لقمان حکیم و آیت الله خاتمی به نیابت از دانش آموزان شهرستان اشکذر عهدنامه خود را به منزل مادر شهید یاوری در یزد بردند و در آن مراسم با قرائت عهدنامه آنرا به مادر شهید تحویل دادند.

به گزارش اشکذر خبر؛ تقریبا یزدی ها یک ماهی هست که با نام شهید حسن یاوری آشنا شدند. دانش آموز ۱۵ ساله شهیدی که پس از ۳۷ سال تفحص شد و روز شهادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) ۱۵مهر ۱۴۰۰در گلزار شهدای نعیم آباد یزد به خاک سپرده شد.

بر همین اساس؛ تعدادی از دانش آموزان شهرستان اشکذر که در مراسم تشییع این شهید عزیز شرکت کرده بودند؛ پس از بازگشت به اشکذر عهدنامه ای با دانش آموز شهید نوشتند و پس از بردن این عهدنامه نزد دانش آموزان در نماز جمعه و چند مدرسه اشکذر و معرفی این شهید عزیز به همکلاسی های خود؛ دیگر دانش آموزان هم این عهدنامه را امضاء کردند.

حالا و همزمان با ایام هفته بسیج دانش آموزی طی مراسمی به نام “یار دبستانی” ۱۴ دانش آموز مدارس لقمان حکیم و آیت الله خاتمی (ره) به نیابت از دانش آموزان شهرستان اشکذر عهدنامه خود را به منزل مادر شهید یاوری در یزد بردند و در آن مراسم با قرائت عهدنامه آنرا به مادر شهید تحویل دادند.

بر اساس این گزارش؛ مادر این دانش آموز عزیز شهید هم ضمن بوسه به این‌ عهدنامه چند توصیه به دانش آموزان داشتند و در حق دانش آموزان اشکذری اینگونه دعا کردند”سرباز امام زمان عج هستید انشالله سرباز امام زمان تا آخر باشید” در آخر هم دانش آموزان شهدای اشکذر ،ضمن حضور بر سرتربت شهید حسن یاوری به نیابت این شهید مرثیه سرایی کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c1pE1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *