اشکذر خبر

بزرگی و کوچکی صنايع برای اداره محیط زیست تفاوتى ندارد/ پلمت سرانجام کار متخلفان است

شناسه خبر : 78561 | تاریخ انتشار : : ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در راستاى برخورد با واحدهاى متخلف و آلاينده شهرستان اشکذر ، مسئول محيط زيست اشكذر از کارخانه جات شهرستان دیدن کرد. مسئول محیط زیست شهرستان در مواجعه با واحدى كه اقدام به سوزاندن ضايعات و كارتن در محوطه واحد اش مينمود اخطار داده و به مسئول واحد تذکر داده شد تا […]

به گزارش اشکذر خبر، در راستاى برخورد با واحدهاى متخلف و آلاينده شهرستان اشکذر ، مسئول محيط زيست اشكذر از کارخانه جات شهرستان دیدن کرد.
مسئول محیط زیست شهرستان در مواجعه با واحدى كه اقدام به سوزاندن ضايعات و كارتن در محوطه واحد اش مينمود اخطار داده و به مسئول واحد تذکر داده شد تا در صورت تكرار، این واحد پلمپ خواهد شد.

سليمانى در این باره افزود: برخورد با واحدهاى متخلف و آلاينده در دستور كار اداره محيط زيست ميباشد کا در صورت تداوم الودگى مطابق قوانين و مقررات برخورد خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: براى محيط زيست بزرگ و كوچك بودن صنايع يا مقدار و نوع آلودگى تفاوتى ندارد و با واحدهاى آلاينده در مرحله اول اخطار و در مرحله دوم واحد، در ليست صنايع آلاينده قرار می گیرد که در صورت تکرار و تداوم آلودگى، واحد متخلف به مراجع قضايى جهت پلمپ معرفی خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yBKAN
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *