اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

برگزاری نشست مشترک شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و زارچ

شناسه خبر : 101835 | تاریخ انتشار : : 19 مهر 1400 - 21:30 | ارسال توسط :

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در شهرداری زارچ با شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار کردند.

به گزارش اشکذر خبر، شهردار اشکذر ضمن تاکید بر همکاری متقابل دو شهر جهت اجرای پروژه های مشترک عمرانی گفت: برگزاری نشست های مشترک بین شهرداران و شورای های اسلامی شهرهای زارچ و اشکذر بستر و زمینه را برای استفاده از مشورت و خرد جمعی در جهت پیشبرد اهداف کلان دو شهر فراهم می کند.

احمد علی دهقان منشادی همدلی و همبستگی شورا و شهرداری را نقطه عطف برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان عنوان کرد و افزود: در سایه این همدلی و همبستگی باید نسبت به ساماندهی مسائل شهری و تحقق رضایتمندی بیش از پیش مردم تلاش کرد.

وی اظهار داشت: عملیاتی کردن برنامه هایی که توسعه ،ارتقاء و آبادانی شهر و همچنین رضایتمندی شهروندان را به همراه دارد ،جزء ضروریات تلقی می شود و باید همواره در اولویت قرار گیرد.

در ادامه شهردار زارچ و اعضای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و زارچ نقطه نظرات خود را جهت همکاری های متقابل بیان نموده و طرفین بر برگزاری نشست های فنی جهت اجرای پروژه های مشترک عمرانی تاکید کردند.

در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با اهداء لوح سپاس از زحمات ابوالقاسم نصیری شهردار زارچ و رئیس سابق اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر تقدیر کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9OS0z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec