فرماندار شهرستان اشکذر از نانوایی‌های سطح شهر مجومرد بازدید کرد.

به گزارش اشکذرخبر، صبح امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریورماه روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، با همراهی مدیر جهاد کشاورزی و کارشناسان فرمانداری و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، طی بازدیدی سرزده از نانوایی‌ها، از نزدیک وضعیت نانوایی‌های سطح شهر مجومرد از جمله چگونگی پخت نان، ساعات پخت، رعایت بهداشت و کیفیت آرد و نان آن‌ها را بررسی کرد.

 

روح‌الله ردائی در جریان این بازدید بر لزوم نظارت مستمر بر نحوه عرضه و پخت نان و بهداشت نانوایی‌ها تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های ذیربط باید در راستای رضایتمندی بیشتر مردم، بصورت مداوم و روزانه بر چگونگی ارائه خدمات نانوایی‌ها بازرسی و نظارت جدی داشته باشند.

 

وی همچنین در گفتگو با مشتریان حاضر در نانوایی‌ها، از نزدیک در جریان روند فعالیت این واحدها و نقاط قوت و ضعف آن‌ها قرار گرفت.

 

ردائی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت دسترسی مردم به نان با کیفیت و تامین نیاز مردم، افزود: سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایانی که تخلفات تعطیلی غیر مجاز، فروش غیرمتعارف و تعداد زیاد نان یا خارج از شبکه توزیع، کنار گذاشتن نان در ساعت پخت و عدم عرضه به مردم را داشته باشند؛ کسر و به سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی‌های منضبط و قانونمند افزوده خواهد شد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QaPQN