اشکذر خبر


اشکذری ها در جشن گلریزان گل کاشتند

شناسه خبر : 106669 | تاریخ انتشار : : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶ | ارسال توسط :

با همت خیرین و مردم شهرستان اشکذر مبلغ ۵ میلیارد ریال در جشن گلریزان این شهرستان جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با بیست و نهمین روز از ماه مبارک رمضان جشن گلریزان شهرستان اشکذر با حضور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد، معاون اداره کل دادگستری استان،رئیس شورای اسلامی شهر یزد، فرماندار و معاونین برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و مجومرد ، بخشدار مرکزی اشکذر، خیرین و اقشار مختلف مردم در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.

حسن مدی مقدم دبیر چشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان یزد هدف از برگزاری یازدهمین جشن گلریزان که به میزبانی شهرستان اشکذر و سایر شهرستان های استان یزد را کمک به زندانیان جرائم غیرعمد عنوان کرد و گفت: در مجموع برگزاری جشن های گلریزان در سطح استان بیش از ۴۵ میلیارد ریال کمک های خیری با همکاری مردم و صنایع و خیرین جمع آوری شده که زمینه آزادی شش زندانی جرائم غیر عمد در استان فراهم شده است.

دبیر این جشن گلریزان همچنین خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان خرداد ماه تعداد آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان به تعداد ۲۶ نفر خواهد رسید.

مددی مقدم در ادامه عنوان کرد: با همت خیرین و مردم شهرستان اشکذر مبلغ ۵ میلیارد ریال در جشن گلریزان این شهرستان جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.

شایان ذکر است؛ متبرک شدن مراسم جشن به پرچم حرم امام رضا (ع) و اجرای برنامه های شاد و متنوع توسط استندشو مهدی صفوی زاده از جمله برنامه های دیگر این جشن بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mjDfm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *