اشکذر خبر

در نشست تقدیر عوامل برگزاری مسابقات کشوری زیبایی اسب تاکید شد؛

استفاده صحیح از ظرفیت های گردشگری مسابقات کشوری زیبایی اسب برای شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 108107 | تاریخ انتشار : : ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰ | ارسال توسط :

در نشست شورای اسلامی شهر اشکذر از عوامل برگزاری مسابقات کشوری زیبایی اسب قدردانی شد.

به گزارش اشکذر خبر، در این نشست صمیمی سیدعلی اکبر رضوانی رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر ضمن تجلیل از برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات زیبایی اسب عرب استان یزد در اشکذر، گقت: این مسابقات ظرفیت بالایی برای معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان دارد.

وی همچنین ضمن گلایه از عدم بهره برداری از پیست بین المللی سوارکاری اشکذر پس از گذشت ۱۰ سال از مصوبه دولت، خواستار تسریع در روند اجرایی این پیست از محل اعتبارات استانی و مسئولیت اجتماعی صنایع شد.
احمد دهقان منشادی شهردار اشکذر نیز در این نشست مسابقات زیبایی اسب را یکی از برندهای شهر اشکذر برشمرد و افزود: این صنعت تبعات مثبتی برای شهرستان و استان یزد داشته است.

در ادامه بیک مدیر مجموعه سوارکاری بیک شهرستان اشکذر یکی از محورهای توسعه هر شهر را سرمایه گذاری در زمینه ورزش دانست و گفت: توسعه ورزش می تواند از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند و از صرف هزینه های گزاف تبعات این آسیب ها جلوگیری کند.

استفاده صحیح از ظرفیت های میزیانی این مسابقات کشوری برای ترویح گردشگری، احداث سالن سرپوشیده چند منظوره برای برگزاری این مسابقات در تمام فصول سال، توجه ویژه مسئولان به اشتغال زایی پاک صنعت اسب و حمایت و اسپانسری صنایع مستقر در شهرستان اشکذر از جمله مباحثی بود که کشفی رئیس اداره ورزش و جوانان و دهقانی رئیس هیئت سوارکاری شهرستان اشکذر و پیشداد عضو شورای اسلامی شهر اشکذر به آن پرداختند.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MOBTl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *