اشکذر خبر

با حضور استاندار یزد در شهرستان اشکذر

آئین خشت‌گذاری هفت آموزشگاه خیّری در شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 95596 | تاریخ انتشار : : ۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۲:۰۷ | ارسال توسط :

استاندار یزد در مراسم خشت‌گذاری هفت واحد آموزشگاه خیّری در شهرستان اشکذر با بیان اینکه تصویب شهر مجومرد موجب ایجاد حس همدلی و هم‌افزایی در این شهرستان شده است؛ اظهار داشت: ظرفیت‌های توسعه و پیشرفت‌های مختلفی در شهرستان اشکذر وجود داشته است که به علت اختلافات و مسائل حاشیه‌ای مغفول مانده اما با مصوبه اخیر دولت شهر اشکذر و شهر مجومرد در کنار همدیگر مسیر توسعه را ادامه خواهند داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین کلنگ‌زنی هفت واحد مرکز آموزشی با حضور طالبی استاندار یزد، دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان، هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، دلشب رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و عضو شورای اسلامی این شهرستان، سایر مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از خیرین مدرسه ساز در مجمتع سید الشهدای شهر مجومرد برگزار شد.

طالبی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولینی که تسهیل‌گر و پیگیر فضاهای آموزشی هستند؛ خانواده‌های خیّرین را نیز که با همراهی خود؛ مشوق این امر خیر شده‌اند؛ شایسته قدردانی دانست.

وی با بیان اینکه تصویب شهر مجومرد موجب ایجاد حس همدلی و هم‌افزایی در شهرستان اشکذر شده است؛ اظهار داشت: ظرفیت‌های توسعه و پیشرفت‌های مختلفی در شهرستان اشکذر وجود داشته که به علت اختلافات و مسائل حاشیه‌ای مغفول مانده است اما با مصوبه اخیر دولت شهر اشکذر و شهر مجومرد در کنار همدیگر مسیر توسعه را ادامه خواهند داد.

هادی‌نسب در این مراسم با اشاره به مشکلات ناشی از فرسودگی ساختمان‌های آموزشی خواستار اولویت دادن به نوسازی مدارس قدیمی و ساخت مدارس جدید شد.

در ادامه این مراسم الیاسی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با اشاره اینکه بیش از ۶۵۰۰ دانش آموز در ۷۵ آموزشگاه مشغول تحصیل میباشند؛ خواستار تخریب مدارس و نوسازی مدارس با طول عمر بالا شد.

دانافر نیز ضمن تقدیر و تشکر از استاندار یزد به دلیل حضور در این مراسم؛ اقدام خیرین مدرسه ساز را ستودنی خواند و قابل احترام دانست.

خاطر نشان میگردد؛ استاندار یزد با حضور در شهرستان اشکذر همچنین به بازدید و بررسی مسائل و زیرساخت‌های مورد نیاز جهت راه‌اندازی مجدد کارخانه پلی‌استر در این شهرستان پس از ۱۵ سال رکود؛ پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xfzKp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *