اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

90 میلیون ریال در اجرای موقوفات بهداشتی در شهرستان اشکذر هزینه شد

شناسه خبر : 61790 | تاریخ انتشار : : 29 اسفند 1395 - 8:39 | ارسال توسط :

از محل فواید مزارع موقوفه مواد شوینده بین مساجد، اماکن متبرکه و مدارس در سطح شهرستان اشکذر و روستاهای بخش خضرآباد توزیع شد. به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، «رمضان علی خادمی» رئیس اداره اوقاف اشکذر با اشاره به این‌که در سطح شهر و روستاهای این شهرستان حمام‌های عمومی موقوفه‌ای قرار دارد که براثر […]

از محل فواید مزارع موقوفه مواد شوینده بین مساجد، اماکن متبرکه و مدارس در سطح شهرستان اشکذر و روستاهای بخش خضرآباد توزیع شد.

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، «رمضان علی خادمی» رئیس اداره اوقاف اشکذر با اشاره به این‌که در سطح شهر و روستاهای این شهرستان حمام‌های عمومی موقوفه‌ای قرار دارد که براثر مرور زمان و ساخت حمام در منازل وعدم استفاده مخروبه و غیرقابل استفاده‌شده است، افزود: اغلب موقوفات مرتبط با این حمام‌ها مزروعی و فواید اندک دارد که پاسخگوی تعمیر؛ مرمت و نگهداری ساختمان‌های حمام‌ها نیست.

وی ادامه داد: بر این اساس اداره اوقاف اشکذر با کسب مجوز لازم به هزینه کرد فواید مورداشاره در اقرب به نظر واقفان خیراندیش یعنی امور بهداشتی کرد.

خادمی اظهار داشت: در راستای اجرای موقوفات بهداشتی اداره اوقاف اشکذر مبلغ ۹۰ میلیون ریال مواد شوینده بهداشتی تهیه و بین اماکن مذهبی و آموزشی محل وقوع موقوفات جهت استفاده عموم اهالی محل توزیع کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NJCHE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124