اشکذر خبر


۹۰ ساعت پخش زنده عزاداری دهه اول محرم در سایت اشکذر خبر

شناسه خبر : 101011 | تاریخ انتشار : : ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹ | ارسال توسط :

مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر از بیش از ۹۰ ساعت پخش زنده عزاداری دهه اول محرم در فضای مجازی و سایت اینترنتی خبر داد.

علیرضا عسکری مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر با اشاره به این که در دو سال اخیر با توجه به وضعیت بیماری کرونا و برخی محدودیت های ایجاد شده ضرورت پخش زنده مراسم های عزاداری از طریق فضای مجازی و بستر اینترنت بیش از پیش احساس می شد، افزود: این پایگاه خبری هم چون سالیان گذشته اقدام به پخش زنده اینترنتی همزمان از سه حسینه شهدا، سیداسماعیل و سفید شهر اشکذر در دهه اول محرم کرد.

وی از اجرای بیش از ۹۰ ساعت پخش زنده اینترنتی در محرم سال  ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: بازخوردهایی که از طرف مخاطبان به ما رسید، نشان از رضایت مخاطبانی داشت که بنا به دلایلی از جمله محدودیت های تردد بین استانی و درگیری بیماری کرونا موفق به حضور در این مراسم عزاداری نشده بودند.

عسکری تصریح کرد: بازدیدهای صورت گرفته از تهران و سایر استان ها و همچنین برخی کشورها از جمله آلمان، کانادا و .. بوده است.

مدیرمسئول اشکذر خبر با بیان این که  مجموع میزان بازدید از صفحات مجازی و سایت بیش از ۵ هزار بازدید بوده که بیشترین مشاهده پخش زنده اینتنرنتی در روز عاشورا انجام شده است، گفت:  مجموع بالاترین بازدید لحظه ای یا همزمان ۳۲۰  بازدید و در مجموع بیش از ۲ هزار نفر پخش زنده اینترنی مراسم عزاداری روز عاشورا را مشاهده کردند.

عسکری همچنین  ادامه داد: با زیرساخت های تامین شده از سوی پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر، عزاداری دهه اول محرم در حسینه سفید ضبط و برای پخش در اختیار شبکه های تلویزیونی رسانه ملی قرار گرفت و همچنین مراسم عزاداری روز و شب عاشورا و شب شام غریبان از شبکه سراسری پخش زنده صورت گرفت.

وی در پایان از همکاری تولیت حسینیه سفید و هیئت های عزداری فاطمیه و انصارالحسین شهدای شهر اشکذر و از مجموعه همکاران پخش زنده سایت اشکذر خبر ابوالفضل زارع نژاد، علی مشیری نیا، سیدابوالفضل میردهقان، مصطفی خاکساری، ابوالفضل دهقانی، امیرمحمد خاکساری، مرتضی دهقانی، امیرحسین نجیبی، اسماعیل حیاووی و ابوالفضل نیکنام قدردانی کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RVqC0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *