اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی صادرات غیر نفتی است

شناسه خبر : 29085 | تاریخ انتشار : : 19 اردیبهشت 1393 - 10:00 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده مردم یزد و اشکذر در همایش ائمه جمعه استان گفت:اقتصاد مقاومتی تنها گزینه شکستن تحریمهای ظالمانه دشمنان است. سیاستهای بالا دستی و حوزه نظری اقتصاد شرایط مطلوبی داریم و باید با تلاش و مدیریت جهادی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندیهای مردمی و حمایت از تولید ملی در راستای […]

گردهمایی ائمه جمعه استان گردهمایی ائمه جمعه استان

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده مردم یزد و اشکذر در همایش ائمه جمعه استان گفت:اقتصاد مقاومتی تنها گزینه شکستن تحریمهای ظالمانه دشمنان است.

سیاستهای بالا دستی و حوزه نظری اقتصاد شرایط مطلوبی داریم و باید با تلاش و مدیریت جهادی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندیهای مردمی و حمایت از تولید ملی در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

جوکار گفت:یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی صادرات غیر نفتی است که می تواند علاوه بر ارزش افزوده و اشتغال در رونق اقتصادی نقش مهمی داشته باشد.

وی افزود:در عرصه اقتصاد مقاومتی تمام بسته های حمایتی تسهیلات و اولویت گذاری تماماً در اختیار تولید داخلی باشد و از وارداتی که در خدمت تولید داخلی نباشد باید بر حذر بود.

جوکار در پایان گفت:کشور ما دارای ظرفیتها و منابع زیادی از جمله منابع انسانی متعهد و متخصص و منابع طبیعی می باشد که با برنامه ریزی و ایجاد زیر ساخت نسبت به فرآوری معادن و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال  اقدام و از خام فروشی جلوگیری گردد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XDPPm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124