• کد خبر: 26698
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 5 دی 1392 - 21:33
  در نشست هنرمندان با فرماندار اشکذر:
  در نشست هماهنگی برگزاری نخستین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی، جمعی از برگزیدگان تئاتر و نمایشنامه خوانی اشکذر، ضمن ارائه نظراتی در خصوص برنامه های تعیین شده و ارائه راه کارهای مناسب، نسبت به کم توجهی مسئولین به هنر نمایشنامه خوانی با توجه به نمایش ها، تعزیه ها و اجراهای خوب انجام شده گله مند بودند.

  به گزارش اشکذر نیوز، نشست هماهنگی برگزاری نخستین جشنواره استانی نمایشنامه خوانی در محل دفتر فرماندار شهرستان اشکذر برگزار شد.

   

  نشست هنرمندان
  در این نشست که در خصوص برگزاری مناسب جشنواره بحث و تبادل نظر شد، ابتدا هادی ملانوری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر گزارشی از برنامه ها، اهداف پیش رو و اقدامات انجام شده در خصوص جشنواره ارائه کرد.

   

  نشست هنرمندان3

  سپس جمعی از برگزیدگان تئاتر و نمایشنامه خوانی اشکذر به ارائه نظراتی در خصوص برنامه های تعیین شده و ارائه راه کارهای مناسب جهت دستیابی به این اهداف پرداختند؛ که در این بین برخی از آن ها نسبت به کم توجهی مسئولین اشکذر به هنر نمایشنامه خوانی با توجه به نمایش ها، تعزیه ها و اجراهای خوب انجام شده گله مند بودند.

   

  در ادامه دشتی پور فرماندار شهرستان ضمن ابراز خرسندی و علاقه نسبت به برگزاری نشست های صمیمی با هنرمندان، به اهمیت و ضرورت برگزاری چنین جشنواره هایی در شهرستان اشاره کرد و افزود: برگزاری جشنواره مذکور گامی در جهت شناسایی، ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین هنرمندان سراسر استان و به ویژه شهرستان اشکذر است.

   

  وی برگزاری چنین جلسات هماهنگی تا پایان برگزاری جشنواره را خواستار و به برگزار کنندگان این جشنواره قول مساعدت و همکاری داد.

   

  در پایان دشتی پور اجرای تعزیه و نمایش های عاشورایی در ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین را از نمونه های استفاده صحیح و کارامد از ابزار هنر در کسب معرفت نسبت به اهل بیت دانست و از برگزارکنندگان این مراسم قدردانی کرد.
  نشست هنرمند4
  گفتنی است این نشست با حضور دشتی پور فرماندار، ملانوری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان برگزیده شهرستان اشکذر برگزار شد.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fq6Ct

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *