• کد خبر: 36141
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 30 دی 1393 - 09:54
  گزارشی از جلسه ملاقات مردمی «جوکار» با مردم اشکذر/
  گزارشی از جلسه ملاقات مردمی «جوکار» با مردم اشکذر از گلایه ها از عدم مشارکت فولاد آلیاژی در توسعه اشکذر تا کمبود اعتبار در زمینه ی بهسازی راه های روستایی و شهری

  به گزارش اشکذر نیوز، شب گذشته جلسه ملاقات مردمی نماینده‌ی مردم یزد اشکذر در مجلس با حضور اقشار مختلف مردم، جمعی از مسئولین استان و شهرستان در مسجدالرضای اشکذر برگزار شد.

   

  در این جلسه برخی از مشکلات شهرستان اشکذر توسط رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از اهالی اشکذر مطرح شد.

   

  مشکلات زیست محیطی شهرستان، عدم مشارکت شرکت ملی فولاد در طرح‌های زیرساختی، مشکل کمبود کارکنان درمانگاه شبانه‌روزی اشکذر، تکمیل ساختمان مرکز بهداشت، تجهیز درمانگاه صدرآباد رستاق و فعالیت آن به‌صورت شبانه‌روزی، مشکلات آموزشی دانش آموزان کنکوری شهرستان و ساخت سالن اجتماعات برخی از مسائل مطرح‌شده در این نشست بود.

   

  مسائل مطرح شده در زمینه راه و شهرسازی

  مشکلات جاده رستاق به اشکذر، خضرآباد به یزد و اشکذر، باند دوم جاده حسن‌آباد زیرگذر پل چرخاب و مشکلات برخی از زمین‌های زرین‌شهر بیان شد که نماینده راه و شهرسازی استان برخی از مشکلات را ناشی از کمبود اعتبار دانست.

   

  مسائل مطرح شده در زمینه مخابرات

  درزمینه‌ی مخابرات مشکل واگذاری خط تافن ثابت در خیابان امام اشکذر، بعضی از نقاط رضوانشهر، زرین‌شهر اشکذر، انتهای بلوار مهدیه  و شهرک‌های صنعتی اشکذر گفته شد، که مدیرعامل مخابرات استان پاسخگوی این مشکلات بود.

   

  مسائل مطرح شده در مرتبط با اداره جهاد کشاورزی

  طرح پوشش انهار، جلوگیری از تلفات آب در کشاورزی، واگذاری زمین برای مجتمع دامداری و پرورش اسب از دیگر مشکلات مطرح‌شده بود، که مدیر آب‌وخاک استان و رئیس اداره جهاد کشاورزی اشکذر، به پاسخگوی این مسائل پرداختند.

   

  در این دیدار همچنین فرماندار اشکذر ضمن تأکید بر حفظ وحدت در شهرستان کلید حل برخی از مشکلات را تأمل، تدبیر و تحمل دانست.

   

  جلسه با مدیرعامل فولاد آلیاژی در آینده‌ای نزدیک

  در ادامه این دیدار صالح جوکار ضمن قول مساعد برای پیگیری مشکلات، از برگزاری جلسه‌ای با مدیرعامل فولاد آلیاژی در آینده‌ای نزدیک برای مشارکت هر چه بیشتر این واحد صنعتی در طرح‌های صنعتی خبر داد.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GJ6ay

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *