اشکذر خبر


گلایه های محیط زیستی امام جمعه خضرآباد

شناسه خبر : 97381 | تاریخ انتشار : : 20 اسفند 1399 - 0:01 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد با ابراز گلایه در زمینه مسائل و مشکلات محیط زیستی مربوز به این بخش از شهرستان اشکذر به بحران کم آبی در سطح روستاهای بخش خضرآباد اشاره کرد و از مسئولین مرتبط استان یزد و شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل طرح آبرسانی به روستاهای این  بخش اقدام عاجل نمایند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه این بخش از شهرستان اشکذر به نیمه تمام ماندن جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کذاب اشاره کرد و گفت: این جاده پرخطر که هر کیلومتر آن یک تصادف منجر به فوت دارد؛ می طلبد تا مسولین استان یزد و شهرستان اشکذر به قول و قرار خود مبنی بر تکمیل این جاده تاپایان سال جامه عمل بپوشانند.

غالبی ضمن انتقاد از مسولین شهرستان اشکذر در خصوص صدور مجوز برای تخلیه نخاله های شرکت های فولاد آلیاژی در کناره های جاده یزد – خضرآباد به کذاب به بهانه شانه سازی گفت: ما معتقدیم این نخاله ها آلودگی زیست محیطی دارد و برای کشاورزان و منابع آبی زیرزمینی مضر است و چرا هربلایی هست باید برای روستانشینان محروم بخش خضرآباد با شد؟

وی در همین رابطه گفت: اگر این نخاله ها ضرر ندارد چرا در مسیر جاده فولاد آلیاژی که درحال ساخت جاده یزد – فولاد می باشند استفاده نمی شود.

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به هفته منابع طبیعی و اهمیت توسعه فضای سبز و به منظور کاهش آلودگی کارخانه های فولاد آلیاژی و شهرک های وابسته به فولاد از مسئولین مرتبط خواست تا مسیر فولاد آلیاژی به روستاهای این منطقه رابا غرص درخت قدری از آلودگی های آن بکاهند.

غالبی به بحران کم آبی در سطح روستاهای بخش خضرآباد نیز اشاره کرد و از مسئولین مرتبط استان یزد و شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل طرح آبرسانی به روستاهای این  بخش اقدام عاجل نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dMjS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *