اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

گلایه‌مندی فرماندار اشکذر از عدم پاسخگویی و عدم اداره مسکن و شهرسازی در این شهرستان

شناسه خبر : 94365 | تاریخ انتشار : : 07 مهر 1399 - 9:03 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شهردار و اعضای شورای شهر اشکذر از پروژه بیمارستان خیری حضرت زینب (س) بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت. هادی‌نسب در حاشیه این بازدید با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه […]

به گزارش اشکذر خبر هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شهردار و اعضای شورای شهر اشکذر از پروژه بیمارستان خیری حضرت زینب (س) بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

هادی‌نسب در حاشیه این بازدید با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه بیمارستان حضرت زینب، اظهار داشت: با عنایت به تعهد خیر محترم مبنی بر آماده سازی و تکمیل ساختمان این بیمارستان و همچنین براساس قول‌های مساعد دانشگاه علوم پزشکی، امیدواریم این پروژه در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری برسد.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه ضمن ابراز گلایه‌ از عدم پاسخگویی و نداشتن مسئول اداره راه و شهرسازی شهرستان، افزود: یکی از موانع ومشکلات مربوط به این پروژه به اراضی جانبی آن مربوط می‌شود که مقرر گردید در نشستی با استاندار یزد در هفته جاری که مدیران کل راه و شهرسازی و منابع طبیعی و آبخیزداری استان و همچنین شهردار اشکذر نیز حضور خواهند داشت؛ به حل و فصل این مشکل بپردازیم.

خاطر نشان میگردد؛ مشکلات مربوط به اداره راه و شهرسازی به همین مورد ختم نمی‌شود و مواردی مانند عدم جانمایی مسکن معلولین، ایثارگران و معطل ماندن طرح ملی مسکن جوانان از جمله مواردی است اخیرا در این پایگاه اطلاع رسانی تحت عنوان مسئله مسکن ملی جوانان اشکذر هم سیاسی است؟ به آن پرداخته شده است که متاسفانه تا این لحظه پاسخ مناسبی از سوی مسئولان استانی به این رسانه خبری منعکس نشده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Sdowv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124