اشکذر خبر

با برپایی نمایشگاه عکس در مصلای نمازجمعه

گرامی داشت بیستمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر انجام شد

شناسه خبر : 114215 | تاریخ انتشار : : ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱ | ارسال توسط :

به مناسبت گرامیداشت ۷ اسفند؛ بیستمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر و با هدف آشنایی عموم مردم و علاقه مندان با حیات وحش و طبیعت استان و ایجاد علاقمندی در بین مردم در راستای حفاظت از محیط زیست و حیات وحش؛ نمایشگاه عکس تنوع زیستی استان یزد در مصلای نمازجمعه شهرستان اشکذر برپا شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در این نمایشگاه ۳۸ تابلو از آثار محمد رضا صالحی؛ دانشجوی کارشناسی ارشد ناپیوسته ژنتیک واحد اشکذر شامل ترکیبی از گونه های شاخص گیاهی و جانوری استان یزد به نمایش گذاشته شد که مورد استقبال و توجه نمازگزاران قرار گرفت.

در میان عکس های این نمایشگاه بخشی از گونه های حیات وحش استان یزد همچون: گور ایرانی، قوچ، میش، کل و بز، جبیر، آهو، هوبره، زاغ بور ایرانی، باقرقره و … و بخشی از پوشش گیاهی استان مثل اُرس، بَنه، لاله حافظی، عروس سنگ و سرو کهن سال اشکذر و از گونه های جانوری که همگی از گونه های رده سرخ جهانی هستند به تصویر کشیده شده است.

قرار است جهت آشنایی بیشتر دانشجویان رشته زیست شناسی و هم چنین معرفی و شناساندن گونه های شاخص گیاهی و جانوری به سایر دانشجویان، این نمایشگاه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر نیز برپا شود.

قبلا نیز این نمایشگاه در نگارخانه کتابخانه مرکزی یزد و سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برپا شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QtTh2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار