اشکذر خبر

گام بلند خیرین مدرسه ساز در مسیر ساخت، تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 92272 | تاریخ انتشار : : ۰۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد، هادی‌نسب فرماندار و الیاسی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان تفاهم نامه عقد قرارداد ساخت هم‌زمان سه آموزشگاه خیری و تکمیل ۴ زمین ورزشی چمن مصنوعی در سطح شهرستان اشکذر بسته شد. در این […]

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد، هادی‌نسب فرماندار و الیاسی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان تفاهم نامه عقد قرارداد ساخت هم‌زمان سه آموزشگاه خیری و تکمیل ۴ زمین ورزشی چمن مصنوعی در سطح شهرستان اشکذر بسته شد.

در این نشست که دویست و پنجاه هشتمین نشست شورای آموزش و پروش شهرستان اشکذر محسوب می‌شد؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان اشکذر ضمن تبریک ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) روز دختر و آغاز دهه کرامت به ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته شورا و اهم برنامه های جاری این مدیریت پرداخت. سپس فرماندار شهرستان اشکذر و رئیس شورای آموزش و پرورش در سخنان خود اولویت اول سرمایه گذاری خیرین را مشارکت در طرح های آموزش و پرورش دانست.

وی ضمن تشکر از تلاش های مدیر آموزش و پرورش، معلمان و همکارانشان در زمینه فعالیت های پویا و بروز در عرصه تعلیم و تربیت، شاداب سازی مکان های آموزشی و پرورشی را از مواردی دانست که می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد.

در ادامه این نشست پس از بیان نظرات خیرین ودیگر اعضای حاضر در جلسه مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد در سخنانی به انواع طرح‌های تسهیل شرایط ساخت بناهای مورد نیاز آموزش و پرورش در سطح کشور با مشارکت خیرین خرد و بزرگ پرداخت و گ با اعلام سهم ۳۵ درصدی مدارس این شهرستان از مدارس دارای وضعیت تخریبی؛ گفت: امیدواریم که با همت خیرین بتوانیم نسبت به تخریب و بازسازی ۲۶ مدرسه در سطح شهرستان اشکذر اقدام کنیم.

عقد قرارداد ساخت سه پروژه خیری، آموزشی، بازدید از روند پیشرفت فیزیکی فضاهای آموزشی، ورزشی نیمه تمام و بررسی روند تکمیل احداث چهار زمین ورزش چمن مصنوعی در این شهرستان از دیگر برنامه های سفر یک روزه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد به شهرستان اشکذر بود.

لازم به ذکر است در این برنامه که در روز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار گردید از دانش آموزان دختر پرتلاش در عرصه فرهنگی و آموزشی شهرستان تجلیل به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ldFoL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *