اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کم توجهی مسلمانان به امر به معروف و نهی از منکر باعث شده تا امثال آل سعود ها بر مردم حکومت کنند

شناسه خبر : 45306 | تاریخ انتشار : : 25 مهر 1394 - 0:05 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نقش آل سعود در گرفتن جان حاجیان در منا گفت: در زمان حال نفرت به آل‌سعود خبیث بیشتر ا ز هر زمان دیگر است. “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” به تکرار تاریخ در ناتمام گذاشتن حج اشاره کرد و ادامه داد:بار دیگر حج نیمه تمام […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نقش آل سعود در گرفتن جان حاجیان در منا گفت: در زمان حال نفرت به آل‌سعود خبیث بیشتر ا ز هر زمان دیگر است.

“حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” به تکرار تاریخ در ناتمام گذاشتن حج اشاره کرد و ادامه داد:بار دیگر حج نیمه تمام ماند و آل سعود جان  افراد قرآنی را در شهر امن الهی گرفت.

امام جمعه اشکذر با اشاره به جنایات وهابی و سعودیها در گرفتن جان حاجیان درمکان امن‌ خدا گفت:در بهترین  و نورانی‌ترین مکان برای اجتماع مسلمانان، جان این مردم بی گناه را با لب تشنه گرفتند.

وی  در ادامه با توجه به آغاز ماه محرم الحرام،  هدف از  قیام سید الشهدا را احیای امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: تمام ظلمی که امروز متوجه مسلمین جهان است از غفلت درادای این تکلیف الهی است.

طالبیان ادامه داد: کم توجهی  مسلمانان به امر به معروف و نهی از منکراست که موجب شده است تا صدام ها و آل سعود ها بر مردم حکومت کنند.

وی به آیاتی از کلام الله مجید اشاره کرد و گفت:قرآن، سعادت و سلامت بشر را در گرو اجرای امربه معروف و نهی از منکر دانسته است.

امام جمعه اشکذر  اجرای امربه معروف و نهی از منکر را طبق قانون اساسی جزء وظایف دولت دانست و گفت: امر به معروف  و نهی از منکر تنها وظیفه دولت نیست، بلکه وظیفه هر شخصی است که بتواند در مقابله با آن واکنش نشان دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0TMgU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124