• کد خبر: 25569
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 آبان 1392 - 20:18
  کلنگ احداث زورخانه حضرت علی اکبر (ص)، چهارمین زورخانه شهرستان اشکذر به همت هیئت فاطمیه اشکذر و با حضور رئیس هیآت پهوانی و زورخانه ای استان یزد و شورای شهر اشکذر، دوازده بار به نیت احترام به دوازده امام به زمین خورد.

  به گزارش اشکذر نیوز، ارزانش رئیس هیآت پهوانی و زورخانه ای استان یزد در این مراسم  با اشاره به سابقه ورزش پهلوانی و زورخانه ای در استان خاطر نشان کرد: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در استان یزد از گسترش و توسعه چشمگیری برخوردار بوده و به عنوان قطب ورزش باستانی در کشور شناخته می‌شود.

  وی افزود: ورزش باستانی ریشه در اعتقادات مذهبی و ملی ما ایرانیان دارد و باید با برنامه ریزی زمینه های پیشرفت و توسعه ورزش باستانی را در سطح ملی و بین المللی فراهم کنیم .

   

  ارزانش با اشاره به استعداد های خوبی که در ورزش باستانی شهرستان اشکذر وجود دارد گفت:اشکذر به لحاظ دارا بودن استعدادهای فراوان در زمینه ورزش باستانی جایگاه خوبی را در استان دارا می باشد که امیدواریم به کمک احداث چنین مکان های ورزشی شاهد درخشش هرچه بیشتر این عزیزان در سطح استانی و کشوری باشیم.

   

  نکته قابل توجه در احداث این زورخانه حرکت جالب مسئولین بود که به نیت احترام به دوازده امام، چهار نفر از مسئولین؛هرکدام سه بار کلنگ احداث این زورخانه را به زمین زدند.

   

  گفتنی است این زورخانه روبروی مسجد حاج غلام اشکذر احداث می شود.
  گزارش از:حامد دهقانی اشکذری

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y84AO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “کلنگ احداث چهارمین زورخانه اشکذر به زمین خورد”

  1. اشکذری گفت:

   گزارش: نسیم صادق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • سردبیر گفت:

    آقای اشکذری باسلام. اگر خوب دقت کنید مشاهده میفرمایید که یک خبر را به چندین شکل ممکن میتوان نوشت.کل خبر را با نسیم صادق مقایسه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *