جلسه ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش؛ محمدجلال دهقانی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، حجت الاسلام پورقیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر ؛بخشدار و شهردار وشورای اسلامی شهر خضرآباد، رئیس هیئات مذهبی شهرستان و اعضای ستاد نماز جمعه در محل بخشداری خضرآباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، جلسه ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش؛ محمدجلال دهقانی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، حجت الاسلام پورقیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر ؛بخشدار و شهردار وشورای اسلامی شهر خضرآباد، رئیس هیئات مذهبی شهرستان و اعضای ستاد نماز جمعه در محل بخشداری خضرآباد برگزار شد.

امام جمعه بخش خضرآباد نماز جمعه را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران برشمرد که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در جای جای ایران اسلامی اقامه می شود و مردم همه هفته با حضور در نمازجمعه از مسائل مهم سیاسی اجتماعی روز جامعه مطلع می شوند.

حجت الاسلام غالبی با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت خدمات دولتمردان در سال‌های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را خوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود اقدامات خوبی که انجام شده مشکلات و نارسایی‌هایی هم هست که می‌طلبد مسئولان شهرستان اشکذر نسبت به رفع آنها اقدامات لازم انجام دهند.

وی به دو طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای دهستان کزآب و جاده حادثه خیز یزد خضرآباد کذاب اشاره کرد و خواستار تسریع در تکمیل آنها شد.

بهسازی وساماندهی مدارس این بخش ؛تعطیلی خانه های بهداشت در شهر خضرآباد و دیگر روستاهای این بخش؛دوبانده شدن ده کیلومتر اول جاده خضرآباد از شرکتهای شن و ماسه تا روستای شحنه با استفاده از توان شرکتهای شن و ماسه؛سرویس ایاب و ذهاب مردم به مرکز شهرستان ؛ آلودگی شرکت های زیر مجموعه فولاد آلیاژی ؛شیشه مظروف و شن و ماسه، انجام مسئولیت های اجتمایی معادن و شرکت های محدوده بخش خضرآباد برای مسائل فرهنگی هم دغدغه اعضای ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد بود که از معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر خواستند تا نسبت به پیگیری و رفع آنها اقدام کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر در این جلسه مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمت خداوندی دانست و افزود: باید قدر بدانیم مسئولیتی که در جمهوری اسلامی به ما محول شده و بتوانیم در راستای تحقق اهداف این نظام و مردم قدم برداریم.

دهقانی به انتخابات محلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری اشاره کرد و گفت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ماه ها است که با طراحی و نقشه های شوم خود برای انتخابات ما طراحی کردند و شرایط کشور الان شرایط خاصی هست و ما می‌توانیم با همدلی و هماهنگی با خدمت بهتر به مردم نقشه های شوم آنها همچون گذشته نقش بر آب کنیم.

وی تصریح کرد: تنها حضور پر رنگ مردم می‌تواند آنها را ناامید سازد و ما باید زمینه ساز حضور مردم باشیم و آنچه موجب نارضایتی مردم می شود را برطرف کنیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5x6ww