اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پیروزی مقتدرانه قهرمان فصل مقابل پرسپولیس ابرکوه

شناسه خبر : 49319 | تاریخ انتشار : : 10 بهمن 1394 - 9:07 | ارسال توسط :

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، دیدار دو تیم پرسپولیس ابرکوه و شهید کلانتری اشکذر عصر جمعه در سالن مملو از تماشاگر ابرکوه به قضاوت اعلایی، رحیمی و میر عبداللهی و با نظارت سید حمیدرضا حیدری برگزار شد. دوتیم با ترکیب کامل خود و برای گرفتن ۳ امتیاز پای به این دیدار گذاشتند، شهید […]

 

تیم شهید کلانتری در ابرکوه

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، دیدار دو تیم پرسپولیس ابرکوه و شهید کلانتری اشکذر عصر جمعه در سالن مملو از تماشاگر ابرکوه به قضاوت اعلایی، رحیمی و میر عبداللهی و با نظارت سید حمیدرضا حیدری برگزار شد.

دوتیم با ترکیب کامل خود و برای گرفتن ۳ امتیاز پای به این دیدار گذاشتند، شهید کلانتری در دقایق ابتدای بر بازی تسلط داشت و چندین موقعیت خطرناک نیز روی دروازه ابرکوهی‌ها ایجاد کرد.

دقیقه ۱۳ بازی هماهنگ ایمان سلطانی و ناصر زوری اولین گل بازی را به نام ناصر زوی ثبت کرد.

یک دقیقه بعد ضربه هادی نباتی با برخورد به مدافع پرسپولیس به گل دوم تبدیل شد تا خیال اشکذری‌ها بابت برد در نیمه اول راحت شود.

تیم شهید کلانتری در ابرکوه

با شروع نیمه دوم حملات ابرکوه شدت گرفت و دفاع منظم و منطقی شاگردان میرجلیلی اجازه هنرنمایی را به بازیکنان خوش‌تکنیک پرسپولیس را نداد و شهید کلانتری در ضد حملات چندین دفعه خطرساز شد ولی با بی‌دقتی مهاجمان این تیم فرصت‌ها از دست رفت حساس‌ترین و خطرناک‌ترین موقعیت ابرکوه ضربه پنالتی مجتبی دهقان کاپیتان این تیم بود که با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

پرسپولیس که نمی‌خواست امتیاز خانگی را از دست بدهد رو به بازی ۵ نفره آورد ولی تیزهوشی کاپیتان حسن‌پور باعث به ثمر رسیدن گل سوم شهید کلانتری شد.

در آخرین لحظات بازی باز هم داور مسابقه اعلام پنالتی نقطه ۲ برای ابرکوه کرد و یک‌بار دیگر دهقان کاپیتان ابرکوه توپ را به بیرون زد و شهید کلانتری توانست بدون گل خورده ابرکوه را ترک کند و طعم قهرمانی را شیرین‌تر کند

تیم شهید کلانتری در ابرکوه

شهید کلانتری با این برد ۳۸ امتیازی شد و همچنان بدون باخت در صدر جدول قرار دارد.

photo744113736007133583

نتایج هفته پانزدهم

شرکت گاز استان 3 – 1 شرکت فافا یزد

سراسازان ابرکوه 3- 2 دهیاری خورمیز

پرسپولیس ابرکوه 0 – 3 شهید کلانتری اشکذر

شهدای محمدآباد 3 – 0 پرسپولیس خاتم

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dqaXF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124